See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sukcesywna dostawa przeciwciał, mediów oraz buforów na potrzeby komórek Instytutu Immunologii i Terapii Doświadczalnej im. Ludwika Hirszfelda we Wrocławiu – 3 Pakiety
Beschreibung: Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany ilościowo i rodzajowo w Formularzu asortymentowo-cenowym stanowiącym Załącznik nr 1.1 ÷ 1.3 do Formularza Ofertowego.
Vorherige Bekanntmachung: 180129-2026
Interne Kennung: ZP.272.12/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: art. 138 ust. 4 Zamawiający może wyznaczyć termin o 5 dni krótszy niż określony w ust. 1, jeżeli składanie ofert odbywa się w całości przy użyciu środków komunikacji elektronicznej, w sposób określony w art. 63 ust. 1 ustawy Pzp
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 24950000 Chemische Sonderpräparate
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33698100 Mikrobiologische Kulturen, 33698300 Peptische Substanzen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet nr 1
Beschreibung: Sukcesywna dostawa przeciwciał, mediów oraz buforów na potrzeby komórek Instytutu Immunologii i Terapii Doświadczalnej im. Ludwika Hirszfelda we Wrocławiu – 3 Pakiety
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji na następujących zasadach: 1) okoliczności skorzystania z opcji - w przypadku, gdy w trakcie realizacji umowy ze względów merytorycznych związanych ze specyfiką prowadzonych prac naukowo - badawczych wyniknie po stronie Zamawiającego konieczność zmiany zakresu zamówienia polegającej na rozszerzeniu asortymentu oraz zwiększeniu ilości asortymentu w stosunku do przedmiotu zamówienia określonego w Załączniku nr 1.1 – 1.3 do SWZ – zamówienia podstawowego. Zamawiający ma prawo złożyć u Wykonawcy zamówienie na niezbędny asortyment ujęty w „bazie produktów” będących w ofercie handlowej Wykonawcy, a Wykonawca ma obowiązek ww. zamówienie zrealizować. Zamówienia składane w ramach opcji realizowane będą – zgodnie z ofertą Wykonawcy - w takich samych terminach jak dostawy obejmujące podstawowy zakres przedmiotu zamówienia; 2) rodzaj i maksymalna wartość opcji – zbieżny rodzajowo z przedmiotem zamówienia podstawowego, przy czym maksymalna wartość opcji nie przekroczy 50% wartości zamówienia podstawowego; 3) brak modyfikacji charakteru umowy - zwiększenie lub zmniejszenie zakresu ukonstytuuje się w wyniku złożenia oświadczenia woli o skorzystaniu z prawa opcji przez Zamawiającego;
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet nr 2
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet nr 3