2. Verfahren
Verfahren
Titel: Školní areál Komenského v Týnci nad Sázavou
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je zpracování následujících základních fází služeb (FS) při vypracování projektové dokumentace v souladu se standardy služeb architekta ČKA: FS 1 – Příprava projektu FS 2 – Dopracování soutěžního návrhu do podrobnosti návrhu stavby (včetně ideového návrhu venkovního sportoviště). FS 3 – Projekt pro povolení stavby FS 4 – Projekt pro provádění stavby a Projekt interiéru FS 5 – Soupis prací a dodávek FS 6 – Autorský dozor projektanta Předmětem Následné zakázky budou i další související služby, především obstaravatelská činnost.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 1