2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dowóz uczniów z terenu Gminy Nieporęt do szkół prowadzonych przez Gminę w roku szkolnym 2025/2026
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest usługa dowozu uczniów z terenu Gminy Nieporęt do Szkoły Podstawowej im. I Batalionu Saperów Kościuszkowskich w Izabelinie, Szkoły Podstawowej im. Bronisława Tokaja w Nieporęcie, Szkoły Podstawowej im. Bohaterów Bitwy Warszawskiej 1920 r. w Stanisławowie Pierwszym, Szkoły Podstawowej im. Wandy Chotomskiej w Józefowie i do Szkoły Podstawowej im. Wojska Polskiego w Białobrzegach w roku szkolnym 2025/2026.
Interne Kennung: GZO.171.31.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60112000 Öffentlicher Verkehr (Straße)
5. Los
Los: LOT-0001