See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: 10/ZP/2026 Dostawa i wdrożenie systemów informatycznych w ramach projektu
Beschreibung: Dostawa i wdrożenie systemów informatycznych w ramach projektu pn. „Transformacja cyfrowa Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej – Zespołu Zakładów w Makowie Mazowieckim” realizowanego w ramach inwestycji D1.1.2.: „Przyspieszenie procesów transformacji cyfrowej ochrony zdrowia poprzez dalszy rozwój usług cyfrowych w ochronie zdrowia”. Szczegółowy opis oraz wymagania zostały określone w załączniku nr 3 do SWZ.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa i wdrożenie systemów informatycznych w ramach projektu
Beschreibung: Dostawa i wdrożenie systemów informatycznych w ramach projektu pn. „Transformacja cyfrowa Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej – Zespołu Zakładów w Makowie Mazowieckim” realizowanego w ramach inwestycji D1.1.2.: „Przyspieszenie procesów transformacji cyfrowej ochrony zdrowia poprzez dalszy rozwój usług cyfrowych w ochronie zdrowia”. Szczegółowy opis oraz wymagania zostały określone w załączniku nr 3 do SWZ