2. Verfahren
Verfahren
Titel: Concessie Regionale Deelfietsen 2026 - 2028
Beschreibung: De gemeente Utrecht wil, in samenwerking met omliggende gemeenten en de provincie Utrecht, een concessieovereenkomst afsluiten met één leverancier voor de exploitatie van een regionaal deelfietssysteem met elektrische fietsen. Gemeentegrensoverschrijdende ritten worden door de gemeenten gezien als een waardevolle aanvulling op het openbaar vervoer en als een alternatief voor langere autoritten. Binnen de scope vallen: - Het permanent operationeel houden van tenminste 900 elektrische deelfietsen in Utrecht. - Het permanent operationeel houden van tenminste 1300 elektrische deelfietsen in het gehele projectgebied, waarvan ten minste 900 in Utrecht. - Herverdelen van de elektrische deelfietsen en het beschikbaar houden van elektrische deelfietsen op specifieke locaties. - Onderhoud van de elektrische deelfietsen conform eisen PVE en vergunning. - Opladen en opgeladen houden van deelfietsen. Het permanent operationeel houden van tenminste 1300 elektrische deelfietsen in het gehele projectgebied, waarvan ten minste 900 in Utrecht.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60000000 Transport- und Beförderungsdienstleistungen (außer Abfalltransport)
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34144900 Elektrofahrzeuge, 34420000 Motorroller und Fahrräder mit Hilfsmotor, 34430000 Fahrräder, 60100000 Straßentransport/-beförderung, 63710000 Hilfstätigkeiten für den Landverkehr
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Regionaal deelfietssysteem
Beschreibung: Zie inschrijvingsleidraad Het permanent operationeel houden van tenminste 1300 elektrische deelfietsen in het gehele projectgebied, waarvan ten minste 900 in Utrecht.
Interne Kennung: 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34420000 Motorroller und Fahrräder mit Hilfsmotor, 34430000 Fahrräder
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De concessie kent een looptijd van drie (3) jaar en kan twee (2) keer met één (1) jaar worden verlengd.