See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Bouwproject Dagcentrum
Beschreibung: Met de voorliggende Opdracht wordt beoogd om het huidige dagcentrum, gelegen te Beverlostraat 1, 3970 Leopoldsburg, uit te doen breiden met een nieuw volume met een plat dak, bestaand uit twee (2) bouwlagen met kelderpatio’s. De gelijkvloerse bouwlaag is gekoppeld aan het bestaande gebouw met een inkomsas. De Aanbestedende Overheid heeft ter verdere omkadering van de Opdracht een Projectdefinitie opgesteld (Bijlage C), waarin (het voorwerp van) de Opdracht verder wordt omschreven en omkaderd, en waarin de te realiseren Infrastructuur alsook zijn de basisdoelstellingen die de Aanbestedende Overheid met de Opdracht wil bereiken, worden uiteengezet. De Opdracht wordt opgedeeld in vier (4) percelen (zie infra.), te weten: Perceel 1: Ruwbouw wind- en waterdicht Perceel 2: Binnenafwerking Perceel 3: HVAC en sanitair Perceel 4: Elektriciteit
Interne Kennung: RE-24-17750
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45310000 Installation von elektrischen Leitungen, 45330000 Installateurarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: RE-24-17750 - 1
Beschreibung: Ruwbouw wind- en waterdicht
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: RE-24-17750 - 2
Beschreibung: Binnenafwerking
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: RE-24-17750 - 3
Beschreibung: HVAC en sanitair
Interne Kennung: 3
Haupteinstufung (cpv): 45330000 Installateurarbeiten
Los: LOT-0004
Titel: RE-24-17750 - 4
Beschreibung: Elektriciteit
Interne Kennung: 4
Haupteinstufung (cpv): 45310000 Installation von elektrischen Leitungen