2. Verfahren
Verfahren
Titel: Průkazy pojištěnců VZP ČR
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je zajištění výroby a dodávky plastových průkazů pojištěncům VZP ČR, jejich personalizace spočívající v zápisu údajů na plastový průkaz, poskytnutí souvisejících služeb přípravy a předání personalizovaných průkazů k distribuci pojištěncům poskytovateli poštovních služeb, tj. tisk průvodních dopisů; kompletace průkazů a dopisů pojištěncům VZP ČR, tzn. vytvoření zásilky. Zásilky budou odesílány budˇ přímo na adresu pojištěnce VZP ČR nebo na adresu zaměstnavatele, kdy do jedné zásilky jsou kompletovány soubory těchto průkazů zaslaných na adresu/y zaměstnavatele/ů se zasláním průvodního dopisu zaměstnavateli, tzn. vytvoření jedné zásilky se souborem karet náležejících pojištěncům VZP ČR zaměstnaným u daného zaměstnavatele; dále distribuce zásilek na regionální pobočky anebo konkrétní klientská pracoviště VZP ČR. Součástí poskytované služby je také zajištění skartace a ekologické likvidace nedoručitelných průkazů a dále zasílání informací ve stanoveném datovém rozhraní přes VZP Point nebo jeho ekvivalent, a to ve smyslu předávání informací o vyhodnocování / informování o vyrobených / distribuovaných, nevyrobených, doručených a nedoručených průkazech s uvedením důvodu nedoručení.
Interne Kennung: 2400267
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 22456000 Passierscheine
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79810000 Druckereidienste, 79824000 Druckerei- und Verteilerdienste, 79920000 Dienstleistungen des Abfüll- und Verpackungsgewerbes und zugehörige Leistungen, 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
5. Los
Los: LOT-0002