2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usług sportowo-rekreacyjnych dla pracowników i funkcjonariuszy służby celno-skarbowej IAS w Gdańsku, ich dzieci oraz osób towarzyszących na podstawie kart imiennych
Beschreibung: Przedmiotem postępowania jest świadczenie usług sportowo-rekreacyjnych dla pracowników i funkcjonariuszy służby celno-skarbowej Izby Administracji Skarbowej w Gdańsku, ich dzieci oraz osób towarzyszących na podstawie kart imiennych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Załączniku nr 1 do SWZ.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Tryb przetargu nieograniczonego zgodnie z art. 132 w związku z art. 359 pkt 1 ustawy Prawo zamówień publicznych (dalej: Ustawa). Ponadto, Zamawiający informuje, że na podstawie art. 257 Ustawy, może unieważnić postępowanie o udzielenie niniejszego zamówienia, jeżeli środki publiczne, które Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia, nie zostaną mu przyznane. Zamawiający, po rozważeniu celowości podziału zamówienia na części, nie przewiduje składania ofert częściowych. Podzielnie zamówienia na części nie znajduje uzasadnienia ekonomicznego i organizacyjnego, a także nie wypływa negatywnie na rynek lokalny. Usługa jest świadczona na terenie kraju kompleksowo. Podział zamówienia mógłby doprowadzić do rozwiązania niekorzystnego dla uczestników, tj. braku równego dostępu do usług.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 92000000 Dienstleistungen in den Bereichen Erholung, Kultur und Sport
Zusätzliche Einstufung (cpv): 92600000 Dienstleistungen im Sport, 92610000 Betrieb von Sportanlagen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Świadczenie usług sportowo-rekreacyjnych dla pracowników i funkcjonariuszy służby celno-skarbowej Izby Administracji Skarbowej w Gdańsku, ich dzieci oraz osób towarzyszących na podstawie kart imiennych
Interne Kennung: 2201-ILZ.260.5.2026