2. Verfahren
Verfahren
Titel: Bezzrcadlový fotoaparát s objektivem a příslušenstvím
Beschreibung: Předmětem plnění je dodávka bezzrcadlového digitálního fotoaparátu s plnoformátovým snímačem včetně příslušenství určeného pro fotografické a video využití, v souladu s podrobnou specifikací uvedenou v příloze č. 1 této zadávací dokumentace. Dodávaný fotoaparát, objektivy a příslušenství jsou vzájemně plně kompatibilní, zajišťují správnou funkci všech komponent a jsou nové, nepoužité a dodávané v originálním obalu.
Interne Kennung: 12-25 Fotoaparát
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38651600 Digitalkameras
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38650000 Fotografische Geräte
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zadavatel si v souladu s § 100 odst. 2 zákona vyhrazuje změnu dodavatele v průběhu plnění veřejné zakázky. Podmínkou pro změnu dodavatele je: a) ukončení uzavřené smlouvy na veřejnou zakázku s výjimkou ukončení ze strany zadavatele bez udání důvodu a b) následné uzavření smlouvy s dodavatelem, který se podle hodnocení umístil na druhém místě (popř. dalším v pořadí, nebude-li smlouva s předchozím dodavatelem, z důvodu na straně dodavatele, uzavřena) a u kterého bude zadavatelem posouzena jeho nabídka postupem a v rozsahu jako u původně vybraného dodavatele.