362792-2026 - Ergebnis
Polen – Dienstleistungen von Wäschereien und chemischen Reinigungen – Sukcesywne świadczenie kompleksowych usług prania, dezynfekcji i czyszczenia na sucho wraz z transportem i częściową dzierżawą bielizny oraz odzieży szpitalnej dla Szpitali Tczewskich S.A.
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelSukcesywne świadczenie kompleksowych usług prania, dezynfekcji i czyszczenia na sucho wraz z transportem i częściową dzierżawą bielizny oraz odzieży szpitalnej dla Szpitali Tczewskich S.A.
BeschreibungSukcesywne świadczenie kompleksowych usług prania, dezynfekcji i czyszczenia na sucho wraz z transportem i częściową dzierżawą bielizny oraz odzieży szpitalnej dla Szpitali Tczewskich S.A. Przedmiot zamówienia i jego zakres oraz główne parametry zostały szczegółowo opisane w załączniku nr 3 (Opis Przedmiotu Zamówienia) do SWZ jak również w projekcie umowy (kwestie formalne) stanowiącym załącznik nr 4 do SWZ
Vorherige Bekanntmachung120323-2026
Interne Kennung02/PN/2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 98310000 Dienstleistungen von Wäschereien und chemischen Reinigungen
5. Los
LosLOT-0001