See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa urządzenia do wytwarzania przyrostowego elementów metalowych w technologii dwumateriałowej wraz z montażem, uruchomieniem oraz przeszkoleniem pracowników w zakresie obsługi.”
Beschreibung: Dostawa urządzenia do wytwarzania przyrostowego elementów metalowych w technologii dwumateriałowej wraz z montażem, uruchomieniem oraz przeszkoleniem pracowników w zakresie obsługi.”
Vorherige Bekanntmachung: 791096-2025
Interne Kennung: ZP/G/72/25
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42990000 Diverse Maschinen und Geräte für besondere Zwecke
Zusätzliche Einstufung (cpv): 42991200 Druckmaschinen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa urządzenia do wytwarzania przyrostowego elementów metalowych w technologii dwumateriałowej wraz z montażem, uruchomieniem oraz przeszkoleniem pracowników w zakresie obsługi.
Beschreibung: Dostawa urządzenia do wytwarzania przyrostowego elementów metalowych w technologii dwumateriałowej wraz z montażem, uruchomieniem oraz przeszkoleniem pracowników w zakresie obsługi.