2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Rozbudowa ul. Kartuskiej w związku z budową trasy rowerowej wzdłuż ul. Kartuskiej na odcinku od ul. Łostowickiej do ul. Źródlanej w Gdańsku” wraz z aktualizacją dokumentacji projektowej
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest realizacja zadania inwestycyjnego pn.: „Rozbudowa ul. Kartuskiej w związku z budową trasy rowerowej wzdłuż ul. Kartuskiej na odcinku od ul. Łostowickiej do ul. Źródlanej w Gdańsku” wraz z aktualizacją dokumentacji projektowej. 2. Niniejsze zamówienie realizowane jest w ramach projektu "Budowa tras rowerowych o charakterze transportowym na terenie Gdańska" w ramach Programu Fundusze Europejskie dla Pomorza 2021-2027, Priorytetu 3. Fundusze europejskie dla mobilnego Pomorza, Działania 3.2. Mobilność miejska – ZIT na terenie obszaru metropolitalnego, współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego - nr umowy o dofinansowanie: FEPM.03.02-IZ.00-0001/25-00. 3. W trakcie wykonywania przedmiotu zamówienia wykonawca dochowa następujących kamieni milowych (wykonawca zobowiązany jest do prowadzenia prac etapowo): 1) I kamień milowy- aktualizacja dokumentacji projektowej; 2) II kamień milowy (I etap robót) - realizacja robót na odcinku od ul. Łostowickiej do ul. P. Adamowicza; 3) III kamień milowy (II etap robót) – realizacja robót na odcinku od al. P. Adamowicza do ul. Źródlanej. Wykonawca będzie realizował przedmiot zamówienia etapowo. Wykonawca zobowiązany jest do rozpoczęcia realizacji robót budowlanych od II kamienia milowego (I etapu robót budowlanych). Wykonawca rozpocznie realizację III kamienia milowego po otrzymaniu pisemnego potwierdzenia przez zamawiającego osiągnięcia II kamienia milowego. 4. Zakres rzeczowy zamówienia obejmuje wszystkie prace, czynności i roboty konieczne dla wykonania zadania inwestycyjnego tj. budowy trasy rowerowej wraz z niezbędną rozbudową drogi, zatok postojowych i chodników, w tym: 1) Zaktualizowanie dokumentacji projektowej w zakresie projektów sygnalizacji świetlnej i inżynierii ruchu, teletechnicznych (sieć Tristar oraz kanał technologiczny), docelowej organizacji ruchu, wraz z uzyskaniem ich zatwierdzenia oraz zaktualizowanie projektów usunięcia kolizji elektroenergetycznych i uzyskanie końcowego uzgodnienia z Energa Operator, a także weryfikacji rozwiązań projektowych zawartych w dokumentacji projektowej i ich aktualizacja w zakresie koniecznym dla prawidłowego, zgodnego z zasadami wiedzy technicznej oraz przepisami prawa wykonania robót. 2) Rozbudowę ul. Kartuskiej w tym: budowę trasy rowerowej wraz z niezbędną rozbudową, przebudową drogi, zatok postojowych, chodników, zjazdów. 3) Budowę i przebudowę odwodnienia. 4) Budowę oświetlenia drogowego. 5) Przebudowę sygnalizacji świetlnej. 6) Wykonanie zieleni. 7) Usunięcie kolizji z infrastrukturą techniczną. 5. Ponadto, o ile dla wykonania robót budowlanych wchodzących w zakres przedmiotu zamówienia, będzie konieczne wykonanie innych prac, czynności, dokonanie zgłoszeń lub uzyskanie decyzji i zezwoleń, to Wykonawca wykona te prace i czynności, dokona zgłoszeń oraz uzyska niezbędne decyzje i zezwolenia własnym kosztem i staraniem. 6. Szczegółowy zakres zamówienia oraz warunki realizacji zostały określone w Opisie przedmiotu zamówienia (OPZ), stanowiącym załącznik nr 8 do SWZ. Pozostałe warunki realizacji zamówienia zostały określone w Projektowanych postanowieniach umowy w sprawie zamówienia publicznego, stanowiących załącznik nr 9 do SWZ. Wewnętrzny identyfikator: 19/BZP-U.500.3.2026/AS
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45111200 Baureifmachung und Abräumung, 45111300 Abbauarbeiten, 45233120 Straßenbauarbeiten, 45233253 Oberbauarbeiten für Fußwege, 45232460 Sanitäre Anlagen, 45231300 Bauarbeiten für Wasser- und Abwasserrohrleitungen, 45231220 Bauarbeiten für Gasfernleitungen, 45232150 Arbeiten für Wasserversorgungsrohrleitungen, 45231400 Bauarbeiten für Starkstromleitungen, 45232300 Bauarbeiten und zugehörige Arbeiten für Fernsprech- und Fernmeldeleitungen, 71220000 Architekturentwurf, 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest realizacja zadania inwestycyjnego pn.: „Rozbudowa ul. Kartuskiej w związku z budową trasy rowerowej wzdłuż ul. Kartuskiej na odcinku od ul. Łostowickiej do ul. Źródlanej w Gdańsku” wraz z aktualizacją dokumentacji projektowej. 2. Niniejsze zamówienie realizowane jest w ramach projektu "Budowa tras rowerowych o charakterze transportowym na terenie Gdańska" w ramach Programu Fundusze Europejskie dla Pomorza 2021-2027, Priorytetu 3. Fundusze europejskie dla mobilnego Pomorza, Działania 3.2. Mobilność miejska – ZIT na terenie obszaru metropolitalnego, współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego - nr umowy o dofinansowanie: FEPM.03.02-IZ.00-0001/25-00. 3. W trakcie wykonywania przedmiotu zamówienia wykonawca dochowa następujących kamieni milowych (wykonawca zobowiązany jest do prowadzenia prac etapowo): 1) I kamień milowy- aktualizacja dokumentacji projektowej; 2) II kamień milowy (I etap robót) - realizacja robót na odcinku od ul. Łostowickiej do ul. P. Adamowicza; 3) III kamień milowy (II etap robót) – realizacja robót na odcinku od al. P. Adamowicza do ul. Źródlanej. Wykonawca będzie realizował przedmiot zamówienia etapowo. Wykonawca zobowiązany jest do rozpoczęcia realizacji robót budowlanych od II kamienia milowego (I etapu robót budowlanych). Wykonawca rozpocznie realizację III kamienia milowego po otrzymaniu pisemnego potwierdzenia przez zamawiającego osiągnięcia II kamienia milowego. 4. Zakres rzeczowy zamówienia obejmuje wszystkie prace, czynności i roboty konieczne dla wykonania zadania inwestycyjnego tj. budowy trasy rowerowej wraz z niezbędną rozbudową drogi, zatok postojowych i chodników, w tym: 1) Zaktualizowanie dokumentacji projektowej w zakresie projektów sygnalizacji świetlnej i inżynierii ruchu, teletechnicznych (sieć Tristar oraz kanał technologiczny), docelowej organizacji ruchu, wraz z uzyskaniem ich zatwierdzenia oraz zaktualizowanie projektów usunięcia kolizji elektroenergetycznych i uzyskanie końcowego uzgodnienia z Energa Operator, a także weryfikacji rozwiązań projektowych zawartych w dokumentacji projektowej i ich aktualizacja w zakresie koniecznym dla prawidłowego, zgodnego z zasadami wiedzy technicznej oraz przepisami prawa wykonania robót. 2) Rozbudowę ul. Kartuskiej w tym: budowę trasy rowerowej wraz z niezbędną rozbudową, przebudową drogi, zatok postojowych, chodników, zjazdów. 3) Budowę i przebudowę odwodnienia. 4) Budowę oświetlenia drogowego. 5) Przebudowę sygnalizacji świetlnej. 6) Wykonanie zieleni. 7) Usunięcie kolizji z infrastrukturą techniczną. 5. Ponadto, o ile dla wykonania robót budowlanych wchodzących w zakres przedmiotu zamówienia, będzie konieczne wykonanie innych prac, czynności, dokonanie zgłoszeń lub uzyskanie decyzji i zezwoleń, to Wykonawca wykona te prace i czynności, dokona zgłoszeń oraz uzyska niezbędne decyzje i zezwolenia własnym kosztem i staraniem. 6. Szczegółowy zakres zamówienia oraz warunki realizacji zostały określone w Opisie przedmiotu zamówienia (OPZ), stanowiącym załącznik nr 8 do SWZ. Pozostałe warunki realizacji zamówienia zostały określone w Projektowanych postanowieniach umowy w sprawie zamówienia publicznego, stanowiących załącznik nr 9 do SWZ. 7. Pozostałe informacje zawarto w SWZ dostępnej wraz z niniejszym ogłoszeniem na stronie internetowej prowadzonego postępowania.
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający nie przewiduje wznowień i opcji.