362814-2026 - Vorankündigung – Direktvergabe
Polen – Simulatoren – Zakup i dostawa symulatorów pacjenta dziecko dla Akademii Tarnowskiej
Freiwillige Ex-ante-Transparenzbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZakup i dostawa symulatorów pacjenta dziecko dla Akademii Tarnowskiej
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa symulatorów pacjenta dziecko dla Akademii Tarnowskiej. Przedmiot zamówienia obejmuje: 1. Symulator dziecka wraz z oprogramowaniem i scenariuszami zajęć - 2 szt. 2. Zaawansowany symulator noworodka wraz z oprogramowaniem - 1 szt. 3. Symulator niemowlęcia wraz z oprogramowaniem i scenariuszami zajęć - 1 szt.
Interne KennungK-dzpz/382-40/2026
VerfahrensartVerhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34150000 Simulatoren
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte, 34152000 Übungssimulatoren, 39162110 Lehrbedarf
5. Los
LosLOT-0001