2. Verfahren
Verfahren
Titel: Nieuwbouw beweegbare bruggen Pekelder Hoofddiep
Beschreibung: Nieuwbouw van beweegbare bruggen in het Pekelder Hoofddiep door middel van bouwteam. De Opdrachtgever is voornemens de realisatie van: het slopen van vijf (5) bestaande bruggen en de detailengineering, de uitvoering en de onderhoud- en storingsdienst van vier (4) nieuwe bruggen over het Pekelder Hoofddiep.
Interne Kennung: 51031282
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45221111 Bau von Straßenbrücken
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Gehele werk
Beschreibung: Gehele werk Gehele werk
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zie onderbouwing paragraaf 1.5 uit de selectieleidraad. Opties zijn onder andere: -Onderhoud- en storingsdienst werkzaamheden -Honoreren (duurzaamheids)kansen bovenop de oorspronkelijk gestelde eisen.