See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa i montaż wyposażenia i pomocy dydaktycznych do 6 szkół podstawowych na terenie gminy i miasta Nisko Część 1: Dostawa wyposażenia i oprogramowania dydaktycznego STEAM
Beschreibung: Opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 8 do SWZ
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39162100 Lehrmittel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa i montaż wyposażenia i pomocy dydaktycznych do 6 szkół podstawowych na terenie gminy i miasta Nisko - Część 1: Dostawa wyposażenia i oprogramowania dydaktycznego STEAM
Beschreibung: Opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 8 do SWZ.
Haupteinstufung (cpv): 39000000 Möbel (einschließlich Büromöbel), Zubehör, Haushaltsgeräte (ausgenommen Beleuchtung) und Reinigungsmittel