See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Przeprowadzenie 42 kursów zawodowych dla osadzonych przebywających w jednostkach penitencjarnych podległych Dyrektorowi Okręgowemu Służby Więziennej w Opolu
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest przeprowadzenie 42 kursów zawodowych na terenie niżej wymienionych jednostek penitencjarnych podległych Okręgowemu Inspektoratowi Służby Więziennej w Opolu. Opis przedmiotu zamówienia przedstawia załącznik nr 2 do Specyfikacji Warunków Zamówienia
Vorherige Bekanntmachung: 733441-2025
Interne Kennung: OI/P-FERS.2230.02.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 80000000 Allgemeine und berufliche Bildung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1
Beschreibung: Spawacz MAG 135 + egzamin państwowy
Interne Kennung: Część 1
Menge: 9 Stück
Los: LOT-0002
Titel: Część 2
Beschreibung: Operator wózka widłowego + egzamin UDT
Interne Kennung: Część 2
Menge: 10 Stück
Los: LOT-0003
Titel: Część 3
Beschreibung: Technolog robót wykończeniowych
Interne Kennung: Część 3
Los: LOT-0004
Titel: Część 4
Beschreibung: Opiekun osób starszych
Interne Kennung: Część 4
Menge: 4 Stück
Los: LOT-0005
Titel: Część 5
Beschreibung: Kucharz
Interne Kennung: Część 5
Menge: 2 Stück
Los: LOT-0006
Titel: Część 6
Beschreibung: Glazurnik
Interne Kennung: Część 6
Los: LOT-0007
Titel: Część 7
Beschreibung: Brukarz
Interne Kennung: Część 7
Menge: 1 Stück
Los: LOT-0008
Titel: Część 8
Beschreibung: Fryzjer
Interne Kennung: Część 8