2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odbiór i dalsze zagospodarowanie partii odpadów o kodzie 19 12 12 z mechanicznego przesiewania zmieszanych odpadów komunalnych (20 03 01) z Instalacji Komunalnej w Łęczycy.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest odbiór i dalsze zagospodarowanie przez Wykonawcę, zgodnie z posiadanymi przez niego zezwoleniami w tym zakresie, partii odpadów o kodzie 19 12 12 z mechanicznego przetwarzania zmieszanych odpadów komunalnych (20 03 01) i odpadów zbieranych selektywnie z terenu Instalacji Komunalnej w Łęczycy gm. Stara Dąbrowa
Interne Kennung: ZP 02/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Odbiór i dalsze zagospodarowanie partii odpadów o kodzie 19 12 12 z mechanicznego przesiewania zmieszanych odpadów komunalnych (20 03 01) z Instalacji Komunalnej w Łęczycy. w dniach od 20 lipca do 30 września 2026 r.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest odbiór i dalsze zagospodarowanie przez Wykonawcę, zgodnie z posiadanymi przez niego zezwoleniami w tym zakresie, partii odpadów o kodzie 19 12 12 z mechanicznego przetwarzania zmieszanych odpadów komunalnych (20 03 01) i odpadów zbieranych selektywnie z terenu Instalacji Komunalnej w Łęczycy gm. Stara Dąbrowa w dniach od 20 lipca do 30 września 2026 r.
Interne Kennung: Część 1
Menge: 1 900 Tonnen
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający dopuszcza zwiększenie ilości odpadów o szacunkowo 10 % (+ 190 Mg) zakładanej ilości przedmiotu zamówienia.
Los: LOT-0002
Titel: Odbiór i dalsze zagospodarowanie partii odpadów o kodzie 19 12 12 z mechanicznego przesiewania zmieszanych odpadów komunalnych (20 03 01) z Instalacji Komunalnej w Łęczycy od dnia podpisania do 31 grudnia 2026 roku.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest odbiór i dalsze zagospodarowanie przez Wykonawcę, zgodnie z posiadanymi przez niego zezwoleniami w tym zakresie, partii odpadów o kodzie 19 12 12 z mechanicznego przetwarzania zmieszanych odpadów komunalnych (20 03 01) i odpadów zbieranych selektywnie z terenu Instalacji Komunalnej w Łęczycy gm. Stara Dąbrowa. Odbiory będą realizowane od dnia podpisania umowy do 31 grudnia 2026 roku, w przypadku braku możliwości przekazania odpadów do Zakładu Unieszkodliwiania Odpadów w Szczecinie (planowane i nieplanowane przestoje serwisowe, awarie itp.).
Interne Kennung: Część 2
Menge: 1 000 Tonnen
Beschreibung der Optionen: Zamawiający dopuszcza zwiększenie ilości odpadów o szacunkowo 10 % (+ 100 Mg) zakładanej ilości przedmiotu zamówienia.