2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Sukcesywna dostawa przeciwciał, mediów oraz buforów na potrzeby komórek Instytutu Immunologii i Terapii Doświadczalnej im. Ludwika Hirszfelda we Wrocławiu – Pakiet nr 2”
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest udzielenie zamówienia zakupu i sukcesywnej dostawy przeciwciał, mediów oraz buforów na potrzeby komórek Instytutu Immunologii i Terapii Doświadczalnej Polskiej Akademii Nauk we Wrocławiu – Pakiet nr 2 2. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany ilościowo i rodzajowo w Formularzu asortymentowo-cenowym.
Vorherige Bekanntmachung: 180129-2026
Interne Kennung: ZP.WR.272.12.1/2026
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 24950000 Chemische Sonderpräparate
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33698100 Mikrobiologische Kulturen, 33698300 Peptische Substanzen
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji na następujących zasadach: 1) okoliczności skorzystania z opcji - w przypadku, gdy w trakcie realizacji umowy ze względów merytorycznych związanych ze specyfiką prowadzonych prac naukowo - badawczych wyniknie po stronie Zamawiającego konieczność zmiany zakresu zamówienia polegającej na rozszerzeniu asortymentu oraz zwiększeniu ilości asortymentu w stosunku do przedmiotu zamówienia określonego w Formularzu asortymentowo - cenowym. Zamawiający ma prawo złożyć u Wykonawcy zamówienie na niezbędny asortyment ujęty w „bazie produktów” będących w ofercie handlowej Wykonawcy, a Wykonawca ma obowiązek ww. zamówienie zrealizować. Zamówienia składane w ramach opcji realizowane będą – zgodnie z ofertą Wykonawcy - w takich samych terminach jak dostawy obejmujące podstawowy zakres przedmiotu zamówienia; 2) rodzaj i maksymalna wartość opcji – zbieżny rodzajowo z przedmiotem zamówienia podstawowego, przy czym maksymalna wartość opcji nie przekroczy 50% wartości zamówienia podstawowego; 3) brak modyfikacji charakteru umowy - zwiększenie lub zmniejszenie zakresu ukonstytuuje się w wyniku złożenia oświadczenia woli o skorzystaniu z prawa opcji przez Zamawiającego;