2. Verfahren
Verfahren
Titel: Hořice sportovní hala – projektová dokumentace
Beschreibung: Jedná se o veřejnou zakázku na služby. Předmětem veřejné zakázky je vypracování: 1. Dokumentace k odstranění staveb v bývalém areálu SUS včetně prefabrikovaného komínu v areálu sportovního zařízení včetně zajištění rozhodnutí o odstranění stavby a dokumentace pro výběr dodavatele demolice a zpracování položkového soupisu prací a dodávek a položkového rozpočtu odstranění stavby. 2. Zajištění nezbytných průzkumů (inženýrsko- hydrogeologický, radonový) a geodetického zaměření pro zpracování kompletní dokumentace k povolení záměru (DPZ) a dokumentace pro výběru zhotovitele stavby (DVZ) 3. kompletní dokumentace k povolení záměru (DPZ) včetně zajištění závazných stanovisek dotčených orgánů státní správy – inženýrská činnost a zajištění kladného rozhodnutí stavebního úřadu o povolení záměru 4. dokumentace pro výběr zhotovitele stavby (DVZ) a zpracování položkového soupisu prací a dodávek a položkového rozpočtu stavby. Součástí DVZ bude i projekt a specifikace interiérového vybavení sportovními prvky (vybavení pevně spojené se stavbou, ale i ostatní volné sportovní vybavení), s tím, že přesný rozsah tohoto sportovního vybavení bude upřesněn ve fázi DVZ
Interne Kennung: 1
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen
5. Los
Los: LOT-0001