See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługi sprzątania pomieszczeń wewnętrznych budynków, zewnętrznych powierzchni w obiektach administrowanych przez 15 WOG.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest usługa sprzątania pomieszczeń wewnętrznych budynków, zewnętrznych powierzchni utwardzonych oraz utrzymanie terenów zielonych w obiektach wojskowych administrowanych przez 15 Wojskowy Oddział Gospodarczy w Szczecinie.
Interne Kennung: 26-ZP-06-24-67
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90910000 Reinigungsdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 1.SOI Szczecin
Interne Kennung: 1.Szczecin
Los: LOT-0002
Titel: 2.SOI Choszczno.
Interne Kennung: 2.Choszczno
Los: LOT-0003
Titel: 3.SOI Mosty.
Interne Kennung: 3.Mosty
Los: LOT-0004
Titel: 4.Koszary Bałtyckie.
Interne Kennung: 4.Bałtyckie