2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostarczanie energii cieplnej do obiektów należących do Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej m. st. Warszawy
Beschreibung: Opis przedmiotu zamówienia (OPZ) stanowi – załącznik nr 1 do SWZ (Zestawienie punktów poboru ciepła oraz zapotrzebowanie na ciepło w okresie 48 miesięcy).
Vorherige Bekanntmachung: 250915-2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09300000 Elektrizität, Heizung, Sonnen- und Kernenergie
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostarczanie energii cieplnej do obiektów należących do Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej m. st. Warszawy.