2. Verfahren
Verfahren
Titel: HRIS-tool
Beschreibung: Raamovereenkomst voor de levering, de configuratie, het onderhoud en de hosting van een systeem voor het administratieve en financiële beheer van de actieve werknemers, dat ook betrekking moet hebben op de gepensioneerden, van een selfserviceportaal en van een systeem voor het beheer van de prestaties en afwezigheden van de actieve werknemers
Interne Kennung: CSC 2485 FID
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48450000 Softwarepaket für Zeiterfassung und Personalverwaltung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72261000 Software-Unterstützung, 72263000 Software-Implementierung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: CSC 2485 FID - 1
Beschreibung: Raamovereenkomst voor de levering, configuratie, het onderhoud en de huisvesting van een administratief en financieel beheerssysteem voor actieve werknemers, ook geldig voor de dekking van gepensioneerden, een selfserviceportaal en een systeem voor het beheer van prestaties en afwezigheden van actieve werknemers.
Interne Kennung: 1