2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa licencji oprogramowania Microsoft lub licencji równoważnych dla Sądu Najwyższego.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa licencji subskrypcyjnych biurowego oprogramowania komputerowego Microsoft, licencji serwerowych systemu operacyjnego Microsoft oraz licencji bazodanowych Microsoft lub licencji równoważnych dla Sądu Najwyższego. 2. Opis przedmiotu zamówienia (OPZ), stanowi Załącznik Nr 1 do SWZ. 3. Przedmiot zamówienia nie został podzielony na części. 4. O udzielenie zamówienia ubiegać się mogą Wykonawcy, którzy spełniają warunki dotyczące: 1) zdolności do występowania w obrocie gospodarczym: Zamawiający nie wyznacza warunku w tym zakresie, 2) uprawnień do prowadzenia określonej działalności gospodarczej lub zawodowej, o ile wynika to z odrębnych przepisów: Zamawiający nie wyznacza warunku w tym zakresie, 3) sytuacji ekonomicznej lub finansowej: Zamawiający nie wyznacza warunku w tym zakresie, 4) zdolności technicznej lub zawodowej: Zamawiający uzna powyższy warunek za spełniony, jeżeli Wykonawca wykaże, że w okresie ostatnich 3 lat liczonych wstecz od dnia, w którym upływa termin składania ofert, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy - w tym okresie, należycie wykonał co najmniej 2 umowy (zamówienia), których przedmiotem była dostawa licencji subskrypcyjnych biurowego oprogramowania komputerowego lub licencji serwerowych systemu operacyjnego lub licencji bazodanowych o wartości każdej umowy nie mniejszej niż 1.000.000,00 zł brutto. Za dzień wykonania umowy Zamawiający uznaje dzień dostawy licencji. 5. W przypadku Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia (konsorcjum, spółka cywilna), warunki udziału w Postępowaniu mogą zostać spełnione przez jednego Wykonawcę lub łącznie przez wszystkich Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia. 6. Ocena spełniania warunków wymaganych od Wykonawców nastąpi wg formuły: „spełnia – nie spełnia”, na podstawie informacji zawartych w złożonych oświadczeniach i dokumentach. 7. Licencje dostarczonego Oprogramowania zostają udzielone na okresy wskazane w Opisie przedmiotu zamówienia, odpowiednio: 1) dla pozycji 1-5 wskazanych w tabeli Opisu przedmiotu zamówienia (Załącznik Nr 1 do SWZ) - okres od dnia 01.08.2026 r. do dnia 31.07.2027 r., 2) dla pozycji 6 wskazanej w tabeli Opisu przedmiotu zamówienia (Załącznik Nr 1 do SWZ) - bezterminowe (licencje wieczyste), 3) dla pozycji 7 wskazanej w tabeli Opisu przedmiotu zamówienia (Załącznik Nr 1 do SWZ) - bezterminowe (licencje wieczyste) wraz z Software Assurance na okres 36 miesięcy, od dnia 01.08.2026 r. do dnia 31.07.2029 r. 8. Wykonawca dostarczy Licencje w formie elektronicznej, odpowiednio: 1) dla ust. 7 pkt 1 i pkt 3 - w terminie gwarantującym rozpoczęcie działania Licencji od dnia 01.08.2026 r., 2) dla ust. 7 pkt 2 - w terminie do 10 dni roboczych od dnia zawarcia Umowy, wraz z informacją, na podstawie której Zamawiający będzie w stanie potwierdzić zrealizowanie kompletnej dostawy oraz uzyskanie praw do korzystania z dostarczonego Oprogramowania przez okresy wskazane w ust. 7.
Interne Kennung: KPP III.2611.1.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48218000 Lizenzverwaltungssoftwarepaket, 48620000 Betriebssysteme, 48612000 Datenbankverwaltungssystem
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część Nr 1 - Dostawa licencji oprogramowania Microsoft lub licencji równoważnych dla Sądu Najwyższego
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa licencji subskrypcyjnych biurowego oprogramowania komputerowego Microsoft, licencji serwerowych systemu operacyjnego Microsoft oraz licencji bazodanowych Microsoft lub licencji równoważnych dla Sądu Najwyższego. Opis przedmiotu zamówienia (OPZ), stanowi Załącznik Nr 1 do SWZ.