363066-2025 - Wettbewerb
Tschechien – Dienstleistungen von Architekturbüros – Břehy Staré Moravy v Hodoníně
Wettbewerbsbekanntmachung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelBřehy Staré Moravy v Hodoníně
BeschreibungPředmětem soutěže je návrh revitalizace a rozvoje břehů východní části Staré Moravy v Hodoníně s ohledem na aktuální potřeby města a jeho obyvatel a navazující projekty. Blíže viz. Soutěžní podmínky
Interne KennungBřehy Staré Moravy v Hodoníně
VerfahrensartSonstiges einstufiges Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrensjedná se o otevřenou jednofázovou architektonicko-krajinářskou soutěž o návrh
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71200000 Dienstleistungen von Architekturbüros
5. Los
LosLOT-0001