363083-2026 - Ergebnis
Polen – Elektrizität – Zakup energii elektrycznej do oświetlenia ulicznego miasta Opola
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZakup energii elektrycznej do oświetlenia ulicznego miasta Opola
BeschreibungZakup energii elektrycznej do punktów poboru energii elektrycznej (wykaz punktów odbiorczo-rozliczeniowych zawiera załącznik nr 1 do umowy) dla zasilania oświetlenia ulicznego rozmieszczonych w granicach administracyjnych miasta Opola. Dostawa energii elektrycznej sekwencyjna (codzienna) w czasie zmiennym od zmierzchu do świtu wg „standardowego profilu zużycia energii elektrycznej przez oświetlenie uliczne” przy rocznym czasie użytkowania mocy szczytowej oświetlenia T = 4000 godz. i mocy umownej 3,15 MW. Minimalne zużycie energii elektrycznej przez oświetlenie miasta w ciągu 12 miesięcy nie mniejsze niż 7 GWh. Szczegółowe dane opisano w SWZ oraz wzorze umowy z załącznikami.
Vorherige Bekanntmachung184650-2026
Interne KennungZP.271.1.2.2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09310000 Elektrizität
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungZakup energii elektrycznej do punktów poboru energii elektrycznej (wykaz punktów odbiorczo-rozliczeniowych zawiera załącznik nr 1 do umowy) dla zasilania oświetlenia ulicznego rozmieszczonych w granicach administracyjnych miasta Opola. Dostawa energii elektrycznej sekwencyjna (codzienna) w czasie zmiennym od zmierzchu do świtu wg „standardowego profilu zużycia energii elektrycznej przez oświetlenie uliczne” przy rocznym czasie użytkowania mocy szczytowej oświetlenia T = 4000 godz. i mocy umownej 3,15 MW. Minimalne zużycie energii elektrycznej przez oświetlenie miasta w ciągu 12 miesięcy nie mniejsze niż 7 GWh.