2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usług w publicznym transporcie zbiorowym
Beschreibung: Wstępne ogłoszenie informacyjne dotyczące umowy o świadczenie usług publicznych
Verfahrensart: Wettbewerbliche Vergabeverfahren (Artikel 5 Absatz 3 der Verordnung (EG) Nr. 1370/2007)
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Art der Transportdienstleistungen: Busverkehr (innerstädtisch / regional)
Haupteinstufung (cpv): 60112000 Öffentlicher Verkehr (Straße)
Zusätzliche Einstufung (cpv): 60112000 Öffentlicher Verkehr (Straße)
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Świadczenie usług w publicznym transporcie drogowym
Beschreibung: Linia użyteczności publicznej na trasie Gorlice Smerekowiec Zdynia Gorlice, długość trasy 68,2 km, roczna praca przewozowa około od 15000 km do 99999 km
Interne Kennung: Publiczny Transport Drogowy
Menge: 99 999 Kilometer