2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa systemów informatycznych wraz z wdrożeniem w ramach projektu pn.: „Poprawa efektywności, jakości udzielanych świadczeń zdrowotnych oraz dostępności do informacji poprzez wsparcie procesu informatyzacji w Szpitalu Pediatrycznym w Bielsku-Białej”
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa systemów informatycznych, w zakresie obejmującym: a) rozbudowę systemu informatycznego HIS, b) wdrożenie rozwiązań umożliwiających zasilenie systemu P1, c) rozbudowę systemu RIS/PACS wraz z integracją i wymianą danych z PUI w zakresie AI, d) ucyfrowienie dokumentów wymagających pisemnej zgody pacjentów. 2. Dostawa oprogramowania wchodzącego w zakres przedmiotu zamówienia, obejmuje dostarczenie kodów licencyjnych lub nośników z programami ze wszelkimi kodami/instrukcjami, które umożliwią jego legalne i poprawne zainstalowanie oraz funkcjonowanie dla wszystkich zakupionych licencji. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 2 do SWZ oraz projektowane postanowienia umowy stanowiące Załącznik nr 3 do SWZ. 4. Wszystkie rozwiązania dostarczone w ramach zamówienia muszą być fabrycznie nowe i nieużywane przed dniem dostarczenia do siedziby Zamawiającego, z wyłączeniem użycia niezbędnego dla przeprowadzenia testu ich poprawnej pracy. Nie dopuszcza się urządzeń i licencji typu refurbished. 5. Dostawa przedmiotu zamówienia wraz z transportem, rozładunkiem, instalacją i uruchomieniem będzie się odbywać na koszt i ryzyko wykonawcy. Wykonawca zapewni skonsolidowany transport, grupując przesyłki. Zamawiający nie będzie odbierał pojedynczych przesyłek. 6. Urządzenia muszą być dostarczone w opakowaniach biodegradowalnych lub poddających się recyklingowi. 7. Wszystkie dostarczone rozwiązania muszą pochodzić z oficjalnego kanału dystrybucji na terenie Unii Europejskiej i być zarejestrowane na Zamawiającego jako użytkownika końcowego. 8. Dostarczone urządzenia i licencje oprogramowania muszą być wolne od wad fizycznych i prawnych. 9. Zamawiający wymaga gwarancji minimum 36 miesięcy na przedmiot zamówienia. 10. Projekt finansowany ze środków Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania, Priorytet „Efektywność, dostępność i jakość systemu ochrony zdrowia” Działanie D1.1.2 „Przyspieszenie procesów transformacji cyfrowej ochrony zdrowia poprzez dalszy rozwój usług cyfrowych w ochronie zdrowia”.
Vorherige Bekanntmachung: 174938-2026
Interne Kennung: SP.TZP.251.2.2026.PN
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
5. Los
Los: LOT-0001