See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Posílení kybernetické bezpečnosti města
Beschreibung: Předmětem této veřejné zakázky je dodávka nástrojů kybernetické bezpečnosti v souladu se zákonem č. 181/2014 Sb., o kybernetické bezpečnosti, a to zejména: • nástroj pro zabezpečení komunikační sítě a segmentace sítě (pořízení a konfigurace páteřních a komunikačních switchů), • nástroj pro implementaci Next Generation Firewall (dále jen „NGFW“) (pořízení a implementace 2 ks NGFW včetně konfigurace), • nástroj pro zálohování a archivace (Pořízení 2 ks výkonných diskových polí včetně všech potřebných komponent), • nástroj pro implementaci Endpoint protection řešení (ochrana koncových stanic před škodlivým kódem), • nástroj pro implementaci nástroje pro LOG management (vyhodnocení LOGů ze zřízení, detekce anomálií na jednotlivých zařízeních) a souvisejících organizačních opatření dle § 3 a § 16 vyhlášky č. 82/2018 Sb. o kybernetické bezpečnosti.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48730000 Sicherheitssoftwarepaket
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48800000 Informationssysteme und Server, 32420000 Netzausrüstung, 72263000 Software-Implementierung
5. Los
Los: LOT-0004
Titel: Část 4 – Pořízení a implementace Endpoint protection řešení
Beschreibung: Předmětem této veřejné zakázky je dodávka nástrojů kybernetické bezpečnosti v souladu se zákonem č. 181/2014 Sb., o kybernetické bezpečnosti, a to zejména: • nástroj pro implementaci Endpoint protection řešení (ochrana koncových stanic před škodlivým kódem), a souvisejících organizačních opatření dle § 3 a § 16 vyhlášky č. 82/2018 Sb. o kybernetické bezpečnosti.
Interne Kennung: Posílení kybernetické bezpečnosti města - část 4
Los: LOT-0005
Titel: Část 5 – Pořízení a implementace nástroje pro LOG management
Beschreibung: Předmětem této veřejné zakázky je dodávka nástrojů kybernetické bezpečnosti v souladu se zákonem č. 181/2014 Sb., o kybernetické bezpečnosti, a to zejména: • nástroj pro implementaci nástroje pro LOG management (vyhodnocení LOGů ze zřízení, detekce anomálií na jednotlivých zařízeních) a souvisejících organizačních opatření dle § 3 a § 16 vyhlášky č. 82/2018 Sb. o kybernetické bezpečnosti.
Interne Kennung: Posílení kybernetické bezpečnosti města - část 5
Los: LOT-0003
Titel: Část 3 – Zálohování a archivace
Beschreibung: Předmětem této veřejné zakázky je dodávka nástrojů kybernetické bezpečnosti v souladu se zákonem č. 181/2014 Sb., o kybernetické bezpečnosti, a to zejména: • nástroj pro zálohování a archivace (Pořízení 2 ks výkonných diskových polí včetně všech potřebných komponent) a souvisejících organizačních opatření dle § 3 a § 16 vyhlášky č. 82/2018 Sb. o kybernetické bezpečnosti.
Interne Kennung: Posílení kybernetické bezpečnosti města - část 3
Los: LOT-0002
Titel: Část 2 – Pořízení a implementace Next Generation Firewall
Beschreibung: Předmětem této veřejné zakázky je dodávka nástrojů kybernetické bezpečnosti v souladu se zákonem č. 181/2014 Sb., o kybernetické bezpečnosti, a to zejména: • nástroj pro implementaci Next Generation Firewall (dále jen „NGFW“) (pořízení a implementace 2 ks NGFW včetně konfigurace) a souvisejících organizačních opatření dle § 3 a § 16 vyhlášky č. 82/2018 Sb. o kybernetické bezpečnosti.
Interne Kennung: Posílení kybernetické bezpečnosti města - část 2
Los: LOT-0001
Titel: Část 1 – Zabezpečení komunikační sítě a segmentace sítě
Beschreibung: Předmětem této veřejné zakázky je dodávka nástrojů kybernetické bezpečnosti v souladu se zákonem č. 181/2014 Sb., o kybernetické bezpečnosti, a to zejména: • nástroj pro zabezpečení komunikační sítě a segmentace sítě (pořízení a konfigurace páteřních a komunikačních switchů), a souvisejících organizačních opatření dle § 3 a § 16 vyhlášky č. 82/2018 Sb. o kybernetické bezpečnosti.
Interne Kennung: Posílení kybernetické bezpečnosti města - část 1