2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zagospodarowanie wód opadowych na terenie Parku Smoczego wraz z budową infrastruktury technicznej w ramach zadania: Wody opadowe – etap II
Beschreibung: 1. Inwestycja realizowana będzie w formule zaprojektuj i wybuduj w związku z czym zakres przedmiotu zamówienia obejmuje: 1) wykonanie dokumentacji projektowej w zakresie zagospodarowania terenu (roboty rozbiórkowe obiektów, adaptacja obiektu ze zmiana sposobu użytkowania itp.) na terenie pomiędzy ul. Ludową i ul. Stefana Batorego w Zielonej Górze, oraz 2) wykonanie robót budowlanych w oparciu o opracowaną dokumentację projektową, o której mowa w pkt 3.2.1) SWZ. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w załączniku nr I.2 do SWZ oraz w dokumentach, o których mowa w pkt 3.5. SWZ. 3. Przedmiot zamówienia należy wykonać zgodnie z Programem Funkcjonalno – Użytkowym (PFU) zawartym w załączniku nr I.4 do SWZ 4. Inwestycji objęta jest dofinansowaniem z programu Fundusze Europejskie na Infrastrukturę, Klimat i Środowisko 2021-2027 Priorytet: FENX.01, Działanie: FENX.01.02 Adaptacja terenów zurbanizowanych do zmian klimatu. Z uwagi na ograniczenia techniczne pozostała część informacji znajduje się w dokumentach zamówienia (SWZ)
Interne Kennung: DO-ZP.271.26.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen, 71200000 Dienstleistungen von Architekturbüros, 71220000 Architekturentwurf, 71300000 Dienstleistungen von Ingenieurbüros, 71221000 Dienstleistungen von Architekturbüros bei Gebäuden, 45111200 Baureifmachung und Abräumung, 45111291 Erschließungsarbeiten, 45112000 Aushub- und Erdbewegungsarbeiten, 45220000 Ingenieur- und Hochbauarbeiten, 45230000 Bauarbeiten für Rohrleitungen, Fernmelde- und Stromleitungen, für Autobahnen, Straßen, Flugplätze und Eisenbahnen; Nivellierungsarbeiten, 45233200 Diverse Oberbauarbeiten, 45112723 Landschaftsgärtnerische Bauleistungen für Spielplätze, 45311000 Installation von Elektroanlagen, 45316000 Installation von Beleuchtungs- und Signalanlagen, 45317000 Sonstige Elektroinstallationsarbeiten, 45233140 Straßenarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001