See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup średniego samochodu ratowniczo-gaśniczego dla OSP Grębów
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa fabrycznie nowego średniego samochodu ratowniczo-gaśniczego dla OSP Grębów. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 1 do SWZ określający minimalne wymagania techniczno-użytkowe dla średniego samochodu ratowniczo-gaśniczego z układem napędowym 4x4 dla jednostki OSP Grębów. Zamawiający wymaga złożenia wraz z ofertą załącznika nr 2 do SWZ stanowiącego „Formularz parametrów technicznych oferowanego pojazdu”. Jednocześnie Zamawiający informuje, że Wykonawca jest zobowiązany do wskazania konkretnych parametrów technicznych oferowanego przedmiotu zamówienia w kolumnie nr 3, w miejscach gdzie Zamawiający wskazał konieczność takiej czynności poprzez określenie nazwy/wielkości parametru. W przypadkach, w których w kolumnie nr 3 brak jest konkretnych danych wykonawca zobowiązany jest właściwe uzupełnić, czy oferowany pojazd warunek spełnia/nie spełnia. W przypadku, gdy Wykonawca w którejkolwiek z pozycji wpisze słowa „nie spełnia” lub zaoferuje niższe wartości, oferta zostanie odrzucona, gdyż jej treść nie odpowiada treści SWZ.
Interne Kennung: ZP.271.2.1.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144210 Feuerwehrfahrzeuge
5. Los
Los: LOT-0001