363273-2025 - Ergebnis
Polen – Diverse Nahrungsmittel – Dostawy artykułów żywnościowych różnych - znak sprawy Z/6/PN/25
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawy artykułów żywnościowych różnych - znak sprawy Z/6/PN/25
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy artykułów żywnościowych różnych na okres 12 miesięcy w asortymentach i ilościach podanych w formularzu cenowym stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ oraz zgodnie z projektowanymi postanowieniami umowy stanowiącymi Załącznik nr 4 do niniejszej SWZ, tj. wg zadań następująco: Zadanie nr 1: Dostawy produktów zbożowych i innych; Zadanie nr 2: Dostawy wód mineralnych; Zadanie nr 3: Dostawy artykułów sypkich, przypraw i innych artykułów żywnościowych; Zadanie nr 4: Dostawy jaj kurzych; Zadanie nr 5: Dostawy produktów dla niemowląt i dzieci; Zadanie nr 6: Dostawy przetworów owocowych i warzywnych, i innych; Zadanie nr 7: Dostawy ryb, filetów rybnych i owoców morza; Zadanie nr 8: Dostawy produktów mącznych mrożonych; Zadanie nr 9: Dostawy olei i tłuszczy; Zadanie nr 10: Dostawy warzyw i owoców mrożonych, i innych Zamawiający informuje, iż w przedmiotowym postępowaniu prowadzonym w trybie przetargu nieograniczonego przewiduje możliwość zastosowania procedury, o której mowa w art. 139 ust. 1 ustawy p.z.p. Zamawiający przy zastosowaniu wymienionej procedury najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona w zakresie braku podstaw do wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu.
Vorherige Bekanntmachung164743-2025
Interne KennungZ/6/PN/25
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15800000 Diverse Nahrungsmittel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15600000 Mahl- und Schälmühlenerzeugnisse, Stärken und Stärkeerzeugnisse, 15981000 Mineralwasser, 03142500 Eier, 15884000 Säuglingsnahrung, 15330000 Verarbeitetes Obst und Gemüse, 15211100 Frische Fischfilets, 15851000 Mehlwaren, 15400000 Tierische oder pflanzliche Öle und Fette, 15300000 Obst, Gemüse und zugehörige Erzeugnisse
5. Los
LosLOT-0007
TitelZadanie nr 7: Dostawy ryb, filetów rybnych i owoców morza
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy artykułów żywnościowych różnych na okres 12 miesięcy w asortymentach i ilościach podanych w formularzu cenowym stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ oraz zgodnie z projektowanymi postanowieniami umowy stanowiącymi Załącznik nr 4 do niniejszej SWZ, tj. wg zadań następująco: Zadanie nr 7: Dostawy ryb, filetów rybnych i owoców morza
Interne KennungZadanie nr 7
Haupteinstufung (cpv): 15211000 Fischfilets
2. Procedura
Procedura
Poprzednie ogłoszenie: 164743-2025
Wewnętrzny identyfikator: Z/6/PN/25
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 15800000 Różne produkty spożywcze
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 15600000 Produkty przemiału ziarna, skrobi i produktów skrobiowych, 15981000 Wody mineralne, 03142500 Jaja, 15884000 Produkty dla niemowląt, 15330000 Przetworzone owoce i warzywa, 15211100 Świeże filety rybne, 15851000 Produkty mączne, 15400000 Oleje i tłuszcze zwierzęce lub roślinne, 15300000 Owoce, warzywa i podobne produkty
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0007
Wewnętrzny identyfikator: Zadanie nr 7
Główna klasyfikacja (cpv): 15211000 Filety rybne