See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Checkpoint Magazine
Beschreibung: De opdracht betreft het journalistiek en redactioneel vervaardigen, drukken en bezorgen van Checkpoint Magazine in twee percelen. Meer informatie vind u in de aanbestedingsleidraad. In 2025 (t/m Q3) zijn er ruim 65.000 papieren exemplaren van Checkpoint Magazine per uitgave verzonden. Het magazine bestaat uit 68 pagina’s, en wordt vijf keer per jaar uitgebracht met een optie voor een zesde nummer.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79340000 Werbe- und Marketingdienstleistungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 22000000 Drucksachen und zugehörige Erzeugnisse
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: PERCEEL 1: Redactioneel vervaardigen van het magazine en redactieformule, en digitaal beschikbaar stellen
Beschreibung: PERCEEL 1: Redactioneel vervaardigen van het magazine en redactieformule, en digitaal beschikbaar stellen van Checkpoint Magazine. Meer informatie vind u in de aanbestedingsleidraad. Meer informatie vind u in de aanbestedingsleidraad.
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: PERCEEL 2: Drukken en verzending
Beschreibung: PERCEEL 2: Drukken en verzending van het Checkpoint Magazine. Meer informatie vind u in de aanbestedingleidraad. Meer informatie vind u in de aanbestedingsleidraad.
Interne Kennung: 2