See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa opatrunków specjalistycznych
Beschreibung: Dostawa opatrunków, obłożeń i ubrań medycznych
Interne Kennung: 10/ZP/PN/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Zamawiający przewiduje skrócony termin składania ofert zgodnie z art. 138 ust. 2 pkt 2 Decyzja o skróceniu terminu składania ofert podyktowana jest koniecznością pilnego zabezpieczenia dostaw obłożeń operacyjnych oraz opatrunków medycznych niezbędnych do zapewnienia ciągłości udzielania świadczeń zdrowotnych. Aktualny stan magazynowy produktów objętych postępowaniem ulega wyczerpaniu, a brak terminowego zawarcia umowy może skutkować zagrożeniem dla ciągłości pracy oddziałów szpitalnych, bloków operacyjnych oraz bezpieczeństwa pacjentów.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33141110 Verbandsmaterial
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33141110 Verbandsmaterial
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet 1 - Włóknina
Beschreibung: Pakiet 1 - Włóknina
Interne Kennung: Pakiet 1
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet 2 - Fartuchy, ubrania medyczne
Beschreibung: Pakiet 2 - Fartuchy, ubrania medyczne
Interne Kennung: Pakiet 2
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet 3 - Opatrunki specjalistyczne 1
Beschreibung: Pakiet 3 - Opatrunki specjalistyczne 1
Interne Kennung: Pakiet 3
Los: LOT-0004
Titel: Pakiet 4 - Opatrunki specjalistyczne 2
Beschreibung: Pakiet 4 - Opatrunki specjalistyczne 2
Interne Kennung: Pakiet 4
Los: LOT-0005
Titel: Pakiet 5 - Opatrunki podstawowe 1
Beschreibung: Pakiet 5 - Opatrunki podstawowe 1
Interne Kennung: Pakiet 5
Los: LOT-0006
Titel: Pakiet 6 - Obłożenia i serwety
Beschreibung: Pakiet 6 - Obłożenia i serwety
Interne Kennung: Pakiet 6
Los: LOT-0007
Titel: Pakiet 7 - Opatrunki specjalistyczne 3
Beschreibung: Pakiet 7 - Opatrunki specjalistyczne 3
Interne Kennung: Pakiet 7
Los: LOT-0008
Titel: Pakiet 8 - Rękawice niejałowe
Beschreibung: Pakiet 8 - Rękawice niejałowe
Interne Kennung: Pakiet 8
Los: LOT-0009
Titel: Pakiet 9 - Opatrunki podstawowe 2
Beschreibung: Pakiet 9 - Opatrunki podstawowe 2
Interne Kennung: Pakiet 9