2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zpracování projektové dokumentace ke stavbě „Krytý bazén a koupaliště Dobruška – stavební úpravy a přístavba relaxační části“
Beschreibung: Zadavatel si již dříve nechal vypracovat dokumentaci pro vydání rozhodnutí o umístění stavby (DÚR) řešící objekt krytého bazénu i areál přilehlého koupaliště včetně dalších venkovních objektů (příloha č. 9 zadávací dokumentace uveřejněné na profilu zadavatele), a k tomuto celku získal již územní rozhodnutí o umístění stavby (které tvoří přílohu č. 8 zadávací dokumentace). Zadavatel se původně rozhodl pro realizaci po etapách, nicméně nyní má však v úmyslu získat jediné stavební povolení pro celou stavbu a následně celou stavbu realizovat. Úkolem vybraného dodavatele nyní zjednodušeně bude: - zpracování projektové dokumentace pro vydání stavebního povolení včetně inženýrské činnosti spočívající v obstarání veškerých potřebných podkladů pro zpracování projektové dokumentace a vydání stavebního povolení, a to včetně obstarání závazných stanovisek a vyjádření dotčených orgánů a vlastníků veřejné dopravní a technické infrastruktury - zpracování a podání změny (doplnění) žádosti o vydání stavebního povolení - zpracování projektové dokumentace pro provádění stavby včetně soupisu prací s výkazem výměr - zajištění autorského dozoru na stavbě prováděné dle jím zpracované dokumentace. V podrobnostech viz zadávací dokumentace dostupná na profilu zadavatele.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71251000 Dienstleistungen von Architekturbüros und Bauabnahme, 71242000 Entwurf und Gestaltung, Kostenschätzung, 71246000 Festlegung und Aufstellung der für den Bau benötigten Mengen, 71300000 Dienstleistungen von Ingenieurbüros
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Veřejná zakázka není dělena na části.
Interne Kennung: Zpracování projektové dokumentace ke stavbě „Krytý bazén a koupaliště Dobruška – stavební úpravy a přístavba relaxační části“