2. Verfahren
Verfahren
Titel: Stichting Scholengroep Ijsselgraaf - Energie - Onderhandeling
Beschreibung: De opdracht T109069 NU IJsselgraaf - Energie heeft niet geleid tot inschrijvingen. Na onderhandeling is overeengekomen tot een levering van energie voor 31 kleinverbruik aansluitingen en 2 grootverbruik aansluitingen gedurende 2 jaar. Energie voor 31 kleinverbruik aansluitingen en 2 grootverbruik aansluitingen gedurende 2 jaar.
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09000000 Mineralölerzeugnisse, Brennstoff, Elektrizität und andere Energiequellen
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: De opdracht T109069 NU IJsselgraaf - Energie heeft niet geleid tot inschrijvingen. Na onderhandeling is overeengekomen tot een levering van energie voor 31 kleinverbruik aansluitingen en 2 grootverbruik aansluitingen gedurende 2 jaar.
Interne Kennung: 1