See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wykonywanie usług odbioru i transportu odpadów komunalnych z jednostek podległych Komendzie Wojewódzkiej Policji w Łodzi
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest wykonywanie usług odbioru i transportu odpadów komunalnych z jednostek podległych Komendzie Wojewódzkiej Policji w Łodzi, w tym: Komend Powiatowych Policji (KPP), Komisariatów Policji (KP) oraz Posterunków Policji (PP). 2. Zamawiający najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu (art. 139 ust. 1 uPzp). 3. W związku z zastosowaniem procedury z art. 139 ust. 1, Zamawiający nie wymaga złożenia wraz z ofertą oświadczenia, o którym mowa w art. 125 ust. 1uPzp. Zamawiający będzie żądał tego oświadczenia wyłącznie od wykonawcy, którego oferta zostanie najwyżej oceniona. 4. Na podstawie art. 257 pkt. 1 uPzp Zamawiający zastrzega możliwość unieważnienia postępowania.
Vorherige Bekanntmachung: 150849-2026
Interne Kennung: ZP-2380/3/26/RK
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90512000 Transport von Haushaltsabfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: część 1 - Wykonywanie usług odbioru i transportu odpadów z KP Zelów ul. Kościuszki 33
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest wykonywanie usług odbioru i transportu odpadów komunalnych z jednostek podległych Komendzie Wojewódzkiej Policji w Łodzi, w tym: Komend Powiatowych Policji (KPP), Komisariatów Policji (KP) oraz Posterunków Policji (PP). 2. Szczegółowy wykaz jednostek podległych KWP w Łodzi oraz ilości pojemników zostały przedstawione w Załączniku nr 2 do SWZ (odpowiednio do części) – Formularzach cenowych, natomiast szczegółowe warunki realizacji przedmiotu zamówienia zostały określone w załączniku nr 8 do SWZ – Wzorze umowy. 3. Podane ilości odpadów stanowią podstawę do wyliczenia ceny oferty złożonej w niniejszym postępowaniu. 4. Określone przez Zamawiającego w Załączniku nr 2 do SWZ (odpowiednio do części) ilości odpadów są ilościami szacunkowymi i nie stanowią zobowiązania Zamawiającego do ich przekazania Wykonawcy, a także nie mogą stanowić podstawy roszczeń ze strony Wykonawcy z tytułu niewyczerpania maksymalnej wartości umowy. 5. Faktyczna ilość odbieranych odpadów zależna będzie od rzeczywistych potrzeb i posiadanych środków finansowych przez Zamawiającego. 6. Odbiór odpadów będzie realizowany sukcesywnie w zależności od potrzeb Zamawiającego i musi być potwierdzony przez osoby upoważnione przez Zamawiającego, które będą odpowiedzialne za kontrolę przebiegu wykonania umowy oraz za dokonanie odbioru jakościowego i ilościowego usług. 7. Minimalna wartość jaką Zamawiający zamierza zrealizować nie będzie mniejsza niż 70 % wartości określonej w § 9 ust. 1 zawartej umowy. 8. Usługi dla części nr 1 – 54 będą odbywać się zgodnie z częstotliwością usług podaną w Formularzach cenowych – Załączniku nr 2 do SWZ (odpowiednio do części). 9. Termin wywozu odpadów komunalnych zgodnie z Załącznikiem nr 2 do SWZ (odpowiednio do części) oraz terminem ustalonym w Harmonogramie realizacji wywozu odpadów, lub w ciągu 3 dni roboczych od dnia telefonicznego zgłoszenia. 10. Harmonogram realizacji wywozu odpadów komunalnych zostanie uzgodniony po podpisaniu umowy z częstotliwością podaną w Formularzu cenowym – Załączniku nr 2 do SWZ (odpowiednio do części). 11. W kolumnie „Częstotliwość wywozu” Zamawiający dopuszcza inny niż w w/w załączniku Harmonogram wywozu odpadów, jeżeli nie będzie to skutkować ograniczeniem zawartej w ofercie pojemności pojemników (wyrażonej w m3/litrach). 12. Wykonawca po ustaleniu Harmonogramu realizacji wywozu odpadów, powinien odbierać odpady komunalne w terminie wynikającym z ww. harmonogramu. 13. Wykonawca będzie odbierał odpady własnym transportem z miejsca wskazanego przez Zamawiającego, z terenu każdej jednostki. 14. Wykonawca zapewni/dostarczy odpowiednie pojemniki na odpady komunalne zmieszane, natomiast na odpady selektywne pojemniki lub worki. 15. Zbiórka odpadów będzie przebiegać w sposób selektywny tj. papier, szkło, tworzywa sztuczne + metal, BIO oraz niesegregowanych (zmieszanych) odpadów komunalnych według załącznika nr 2 do SWZ (odpowiednio do części) – Formularza cenowego. Zamawiający dopuszcza warunkowo a) brak odbioru BIO lub innej z frakcji - w powyższym przypadku pojemniki przedstawione w formularzu cenowym - Załączniku 2 do SWZ (odpowiednio do części) będą wycenione i odbierane jako odpad zmieszany; b) mieszanie frakcji selektywnej papier, metal + tworzywa sztuczne, szkło - w powyższym przypadku pojemniki przedstawione w formularzu cenowym - Załączniku nr 2 do SWZ (odpowiednio do części) będą wycenione i odbierane jako frakcja zmieszane odpady opakowaniowe; c) odbiór odpadów zmieszanych - w powyższym przypadku pojemniki przedstawione w formularzu cenowym - Załączniku 2 do SWZ (odpowiednio do części) będą wycenione i odbierane jako odpady zmieszane. 16. Czas na rozmieszczenie wszystkich pojemników/worków na terenie obiektów, które wymieniono w Formularzach cenowych – Załącznik nr 2 do SWZ (odpowiednio do części) - do SWZ nie może przekroczyć 3 dni od momentu podpisania umowy. 17. Koszty: załadunku, transportu, dzierżawy pojemników oraz innych czynności koniecznych do należytego zrealizowania przedmiotu zamówienia, będą wkalkulowane w cenę jednostkową netto usługi. 18. Odbiór odpadów będzie odbywał się w dni robocze tj. od poniedziałku do piątku w godzinach pracy od 8:00 do 15:00. 19. Na podstawie art. 95 ust. 1 ustawy Prawo zamówień publicznych Wykonawca/podwykonawca zobowiązuje się, iż w okresie realizacji umowy będzie zatrudniał na podstawie umowy o pracę w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 26.06.1974 r. – Kodeks pracy (pracy (Dz. U. z 2025 r., poz. 277) wszystkie osoby wykonujące wszelkie czynności związane z realizacją usług odbioru i transportu odpadów komunalnych. Wymóg ten nie dotyczy osób fizycznych prowadzących działalność gospodarczą w zakresie, w jakim będą wykonywać osobiście usługi na rzecz Zamawiającego. Wraz ze złożeniem oferty Wykonawca składa oświadczenie dotyczący obowiązku zatrudnienia osób. 20. Uszczegółowienie wymogu oraz sankcje z tytułu jego niespełnienia zostały określone w § 7 i 10 wzoru umowy – Załącznik nr 8 do SWZ
Interne Kennung: ZP-2380/3/26/RK - część 1
Los: LOT-0002
Titel: część 2 - Wykonywanie usług odbioru i transportu odpadów z PP Kluki Kluki 84
Interne Kennung: ZP-2380/3/26/RK - część 2
Los: LOT-0003
Titel: część 3 - Wykonywanie usług odbioru i transportu odpadów z PP Drużbice Kolonia Drużbice 137
Interne Kennung: ZP-2380/3/26/RK - część 3
Los: LOT-0004
Titel: część 4 - Wykonywanie usług odbioru i transportu odpadów z PP Rusiec ul. Wieluńska 72
Interne Kennung: ZP-2380/3/26/RK - część 4
Los: LOT-0005
Titel: część 5 - Wykonywanie usług odbioru i transportu odpadów z KPP Koluszki, ul. 11-go Listopada 62 F
Interne Kennung: ZP-2380/3/26/RK - część 5
Los: LOT-0006
Titel: część 6 - Wykonywanie usług odbioru i transportu odpadów z KP Tuszyn, ul. Żeromskiego 31
Interne Kennung: ZP-2380/3/26/RK - część 6
Los: LOT-0007
Titel: część 7 - Wykonywanie usług odbioru i transportu odpadów z KP Rzgów, Pl. 500- lecia 6
Interne Kennung: ZP-2380/3/26/RK - część 7
Los: LOT-0008
Titel: część 8 - Wykonywanie usług odbioru i transportu odpadów z KPP Kutno ul. Toruńska 14
Interne Kennung: ZP-2380/3/26/RK - część 8
Los: LOT-0009
Titel: część 9 - Wykonywanie usług odbioru i transportu odpadów z KP Krośniewice ul. B. Prusa 19
Interne Kennung: ZP-2380/3/26/RK -część 9
Los: LOT-0010
Titel: część 10 - Wykonywanie usług odbioru i transportu odpadów z KP Żychlin ul. Łukasińskiego 14
Interne Kennung: ZP-2380/3/26/RK - część 10
Los: LOT-0011
Titel: część 11 - Wykonywanie usług odbioru i transportu odpadów z PP Widawa ul. Nowy Rynek 16
Interne Kennung: ZP-2380/3/26/RK - część 11
Los: LOT-0012
Titel: część 12 - Wykonywanie usług odbioru i transportu odpadów z KPP Łęczyca ul. Ozorkowskie Przedmieście 4
Interne Kennung: ZP-2380/3/26/RK - część 12
Los: LOT-0013
Titel: część 13 - Wykonywanie usług odbioru i transportu odpadów z KPP Łowicz ul. Bonifraterska 12/14
Interne Kennung: ZP-2380/3/26/RK - część 13
Los: LOT-0014
Titel: część 14 - Wykonywanie usług odbioru i transportu odpadów z KPP Opoczno al. Dąbrówki 1
Interne Kennung: ZP-2380/3/26/RK - część 14
Los: LOT-0015
Titel: część 15 - Wykonywanie usług odbioru i transportu odpadów z KP Paradyż ul. Przedborska 31 a
Interne Kennung: ZP-2380/3/26/RK - część 15
Los: LOT-0016
Titel: część 16 - Wykonywanie usług odbioru i transportu odpadów z PP Drzewica ul. Gen. Wł. Sikorskiego 1
Interne Kennung: ZP-2380/3/26/RK - część 16
Los: LOT-0017
Titel: część 17 - Wykonywanie usług odbioru i transportu odpadów z KPP Pabianice ul. Żeromskiego 18
Interne Kennung: ZP-2380/3/26/RK - część 17
Los: LOT-0018
Titel: część 18 - Wykonywanie usług odbioru i transportu odpadów z KP Konstantynów Łódzki, ul. Zgierska 4
Interne Kennung: ZP-2380/3/26/RK - część 18