See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Badania statystyczne o symbolach 1.44.03, 1.44.11
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie przez Wykonawcę na rzecz Zamawiającego badania statystycznego •o symbolu 1.44.03 - „Specjalistyczne badanie statystyczne w zakresie paliw i energii” ujętego w ,,Programie badań statystycznych statystyki publicznej na rok 2024” ustalonym Rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 7 grudnia 2023 r. w sprawie programu badań statystycznych statystyki publicznej na rok 2024 (Dz. U. z 2023 r. poz. 2747 z późn. zm.) w części dotyczącej ministra właściwego ds. gospodarki surowcami energetycznymi oraz ,,Programie badań statystycznych statystyki publicznej na rok 2025” ustalonym Rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 24 września 2024 r. w sprawie programu badań statystycznych statystyki publicznej na rok 2025 (Dz. U. z 2024 r. poz. 1653) w części dotyczącej ministra ds. gospodarki surowcami energetycznymi; •o symbolu 1.44.11 „Paliwa ciekłe i gazowe”, ujętego w ,,Programie badań statystycznych statystyki publicznej na rok 2024’’ ustalonym Rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 7 grudnia 2023 r. w sprawie programu badań statystycznych statystyki publicznej na rok 2024 (Dz. U. z 2023 r. poz. 2747 z późn. zm.) w części dotyczącej ministra właściwego ds. gospodarki surowcami energetycznymi oraz Rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 24 września 2024 r. w sprawie programu badań statystycznych statystyki publicznej na rok 2025 (Dz. U. z 2024 r. poz. 1653) w części dotyczącej ministra ds. gospodarki surowcami energetycznymi wraz z sprawozdawczości kryzysowej w zakresie rynku paliw ciekłych,
Interne Kennung: BDG.260.11.2025
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79330000 Statistische Dienstleistungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1 - Badania statystyczne o symbolach 1.44.03 ,,Specjalistyczne badanie statystyczne w zakresie paliw i energii’’
Beschreibung: wykonanie przez Wykonawcę na rzecz Zamawiającego badania statystycznego o symbolu 1.44.03 - „Specjalistyczne badanie statystyczne w zakresie paliw i energii” ujętego w ,,Programie badań statystycznych statystyki publicznej na rok 2024” ustalonym Rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 7 grudnia 2023 r. w sprawie programu badań statystycznych statystyki publicznej na rok 2024 (Dz. U. z 2023 r. poz. 2747 z późn. zm.) w części dotyczącej ministra właściwego ds. gospodarki surowcami energetycznymi oraz ,,Programie badań statystycznych statystyki publicznej na rok 2025” ustalonym Rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 24 września 2024 r. w sprawie programu badań statystycznych statystyki publicznej na rok 2025 (Dz. U. z 2024 r. poz. 1653) w części dotyczącej ministra ds. gospodarki surowcami energetycznymi;
Interne Kennung: Część 1
Los: LOT-0002
Titel: Część 2 - Badania statystyczne o symbolach 1.44.11 „Paliwa ciekłe i gazowe”
Beschreibung: wykonanie przez Wykonawcę na rzecz Zamawiającego badania statystycznego o symbolu 1.44.11 „Paliwa ciekłe i gazowe”, ujętego w ,,Programie badań statystycznych statystyki publicznej na rok 2024’’ ustalonym Rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 7 grudnia 2023 r. w sprawie programu badań statystycznych statystyki publicznej na rok 2024 (Dz. U. z 2023 r. poz. 2747 z późn. zm.) w części dotyczącej ministra właściwego ds. gospodarki surowcami energetycznymi oraz Rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 24 września 2024 r. w sprawie programu badań statystycznych statystyki publicznej na rok 2025 (Dz. U. z 2024 r. poz. 1653) w części dotyczącej ministra ds. gospodarki surowcami energetycznymi wraz z sprawozdawczości kryzysowej w zakresie rynku paliw ciekłych.
Interne Kennung: Część 2