363507-2026 - Ergebnis
Polen – Instrumente zum Messen von Durchfluss, Füllhöhe und Druck von Flüssigkeiten und Gasen – Dostawa 27 sztuk rejestratorów ciśnienia z funkcją rejestracji zjawisk dynamicznych na sieci wodociągowej wraz z dedykowaną aplikacją do wizualizacji danych pomiarowych i zdalnej konfiguracji rejestratorów
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa 27 sztuk rejestratorów ciśnienia z funkcją rejestracji zjawisk dynamicznych na sieci wodociągowej wraz z dedykowaną aplikacją do wizualizacji danych pomiarowych i zdalnej konfiguracji rejestratorów
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostarczenie fabrycznie nowych 27 sztuk rejestratorów ciśnienia, wykorzystywanych do pomiaru i rejestracji ciśnienia a w szczególności do rejestrowania zjawisk dynamicznych, takich jak uderzenia hydrauliczne na sieci wodociągowej, wraz z dedykowaną aplikacją do wizualizacji danych pomiarowych z rejestratorów i zdalnej konfiguracji rejestratorów oraz obsługą kart sim, w ramach realizacji zadania „Rozbudowa systemu monitoringu uderzeń hydraulicznych” będącego elementem rozbudowy istniejącego systemu monitoringu strat wody na sieci wodociągowej. 4.2. Przedmiot zamówienia obejmuje: a) dostawę 27 sztuk rejestratorów wraz z kartami SIM oraz 3 ładowarek do baterii/akumulatorów stanowiących wyposażenie rejestratorów, b) dostawę licencji na dostęp do aplikacji dla nieograniczonej liczby użytkowników w okresie 10 lat, c) obsługę oraz utrzymanie kart SIM w okresie 10 lat.
Vorherige Bekanntmachung151611-2026
Interne KennungPN/1356/D/2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38420000 Instrumente zum Messen von Durchfluss, Füllhöhe und Druck von Flüssigkeiten und Gasen
5. Los
LosLOT-0001
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostarczenie fabrycznie nowych 27 sztuk rejestratorów ciśnienia, wykorzystywanych do pomiaru i rejestracji ciśnienia a w szczególności do rejestrowania zjawisk dynamicznych, takich jak uderzenia hydrauliczne na sieci wodociągowej, wraz z dedykowaną aplikacją do wizualizacji danych pomiarowych z rejestratorów i zdalnej konfiguracji rejestratorów oraz obsługą kart sim, w ramach realizacji zadania „Rozbudowa systemu monitoringu uderzeń hydraulicznych” będącego elementem rozbudowy istniejącego systemu monitoringu strat wody na sieci wodociągowej. 2. Przedmiot zamówienia obejmuje: a) dostawę 27 sztuk rejestratorów wraz z kartami SIM oraz 3 ładowarek do baterii/akumulatorów stanowiących wyposażenie rejestratorów, b) dostawę licencji na dostęp do aplikacji dla nieograniczonej liczby użytkowników w okresie 10 lat, c) obsługę oraz utrzymanie kart SIM w okresie 10 lat.