See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup usług promocyjnych w ramach konferencji Krynica Forum w Krynicy-Zdroju w 2026 roku
Beschreibung: Wykonawca zapewni następujące świadczenia promocyjne, m.in.: - uzyskanie tytułu Partnera Głównego wydarzenia, - uzyskanie licencji do stosowania logo Krynica Forum, które będzie firmować wydarzenie w czasie trwania umowy, - zamieszczenie informacji o tym, iż Województwo jest Partnerem Głównym Krynica Forum we wszystkich materiałach związanych z wydarzeniem oraz relacjach medialnych, - umożliwienie realizacji własnych przedsięwzięć promocyjnych WM podczas trwania szczytu, - uzyskanie powierzchni na stoisko promocyjne podczas wydarzenia, - uzyskanie możliwości ekspozycji elementów systemu wystawienniczego oraz brandingu na całym terenie wydarzenia, - zapewnienie możliwości udziału przedstawicieli WM w panelach tematycznych wydarzenia, - uzyskanie zaproszeń dla przedstawicieli WM i zaproszonych gości
Interne Kennung: MP-II.272.84.2026
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79342200 Reklamedienste
5. Los
Los: LOT-0001