See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługi zagospodarowania odpadów o kodzie 191212 wytworzonych z przetwarzania odpadów wielkogabarytowych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi odbioru i zagospodarowania w procesach odzysku od R1 do R12 odpadów o kodzie 191212 – inne odpady (w tym zmieszane substancje i przedmioty) pochodzące z mechanicznej obróbki odpadów innych niż wymienione w 191211, pochodzących z Instalacji Komunalnej w Czartorii, wytworzonych z przetwarzania odpadów wielkogabarytowych. Odpad o kodzie 191212 stanowi materiał o wartości ciepła spalania powyżej 6 MJ/kg suchej masy, pochodzący z mechanicznego przetwarzania odpadów wielkogabarytowych o kodzie odpadu 200307, który stanowią m.in.: stoły, krzesła, regały, szafy, meble tapicerowane, łózka, drzwi, materace, panele podłogowe itp. Odpady będą ładowane luzem na środki transportu Wykonawcy. Ilość odpadów przewidziana do odbioru i zagospodarowania: 750 Mg.
Vorherige Bekanntmachung: 148244-2026
Interne Kennung: 7/ZGO.LOMZA/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Ilość odpadów do odbioru i zagospodarowania w zamówieniu: wartość podstawowa – 500 Mg. Zamawiający zastrzega sobie prawo do zwiększenia ilości odpadów przewidywanych do odbioru i zagospodarowania w ramach umowy maksymalnie o 250 Mg (prawo opcji). W przypadku skorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji Strony dopuszczają możliwość przedłużenia okresu obowiązywania umowy do czasu wyczerpania jej wartości, jednak nie dłużej niż o kolejne 3 miesiące. Łączna maksymalna ilość odpadów przewidziana do odbioru i zagospodarowania: 750 Mg. Opcja jest uprawnieniem Zamawiającego, z którego może on skorzystać w przypadkach zwiększenia strumienia odpadów przyjmowanych do IK w Czartorii. W przypadku skorzystania lub nie skorzystania przez Zamawiającego z opcji, Wykonawcy nie przysługują żadne roszczenia z tego tytułu, w szczególności roszczenia finansowe, ponad wynagrodzenie określone w umowie.