363557-2025 - Vorankündigung – Direktvergabe
Niederlande – IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung – Levering en onderhoud software
Freiwillige Ex-ante-Transparenzbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Levering en onderhoud software
Beschreibung: Er wordt een beroep gedaan op artikel 2.32 AW, lid 1, sub b, onder 2: geen mededinging om technische complexiteit en financiële redenen. Het proceslandschap van GR IJsselgemeenten is volledig afgestemd op en technisch afhankelijk van de software van Centric. De programmatuur is zowel technisch als qua inrichting onderling met elkaar verbonden. Daarnaast zou een eventuele wisseling van software programmatuur grote risico's en consequenties hebben voor de continuïteit van de dienstverlening naar de burgers en voor de organisatie qua capaciteit, werkwijze en daarmee ook extra werklast. Tevens leidt het tot zeer hoge transactiekosten bij een wisseling. GR IJsselgemeenten heeft daarom de onderhandelingsprocedure zonder voorafgaande bekendmaking (artikel 2.32 Aanbestedingswet) toegepast en is voornemens voornoemde opdracht aan Centric te gunnen. EUR 4.400.000,- voor de gehele looptijd van 4 jaar en een optie tot verlenging van 2 x 1 jaar.
Interne Kennung: 2024.011
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Deze overheidsopdracht is een vrijwillige transparantie voor software applicaties en heeft betrekking op software programmatuur van Centric. De GR IJsselgemeenten is voornemens dit contract te verlengen. 4.400.000,-
Interne Kennung: 1