See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Stedenbouwkundig adviseur en architect ontwikkeling Area 19 Campus TU/e
Beschreibung: Area 19 is een groot en belangrijk uitbreidingsproject op de TU/e-Campus waarmee het oude idee van de compacte campus rondom de Groene Loper wordt verlaten en de Zaale een centrale as wordt voor de universiteit. De wijze waarop het Area 19 programma wordt ingevoegd in het totaal moet een tweede centrum op de campus opleveren. Het stedenbouwkundig ontwerp betreft het ontwerp van de terreininrichting binnen de demarcatie van het plangebied. De architectonische werkzaamheden omvatten onder andere het uitwerken van gebouwontwerp tot en met uitvoeringsgereed ontwerp van het programma voor de nieuwbouw cq transformatie/verbouw/hergebruik, binnen de kaders van het project en het PvE in interactie met de toekomstige gebruikers.
Interne Kennung: PCM2025/1983138
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: De Europese aanbesteding geschiedt volgens een mededingingsprocedure met onderhandeling voorafgegaan door een voorselectie, zoals omschreven in de (gewijzigde) Aanbestedingswet 2012 (Stb 2016, 241). De Opdrachtgever heeft voor deze Opdracht gekozen voor de mededingingsprocedure met onderhandeling, omdat er op het gebied van de inpassing van het gebouw nog niet alles vastgesteld is en het tijdens de inschrijffase noodzakelijk is om met de adviseurs te spreken zodat gekomen kan worden tot een aanbieding die aansluit bij het beeld van de TU/e. De procedure wordt vooraf gegaan door een voorselectie om onevenredige transactiekosten voor zowel de aanbestedende dienst als voor de Inschrijvers te reduceren.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen
5. Los
Los: LOT-0000