See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: DNS-Centrální nákup výpočetní techniky - uveřejnění minitendrů za II. čtvrtletí 2025
Beschreibung: Zadavatel v rámci této veřejné zakázky zavede DNS, kterým se rozumí plně elektronický, otevřený systém pro zadávání veřejných zakázek, jejichž předmětem je pořízení běžného, obecně dostupného zboží. Zadavatel tímto zadávacím řízení zavádí DNS ve smyslu § 138 ZZVZ, přičemž v rámci tohoto zadávacího řízení postupuje přiměřeně podle pravidel pro užší řízení dle § 58 ZZVZ. Zadavatel všem dodavatelům zařazeným do DNS zašle Výzvu k podání nabídek na konkrétní plnění za podmínek uvedených v jednotlivých Výzvách k podání nabídek. Každý veřejná zakázka zadávaná v rámci DNS bude specifikována, co do rozsahu a podmínek, až v rámci Výzvy k podání nabídek dle § 141 ZZVZ. Předmětem veřejné zakázky zadávané prostřednictvím DNS jsou dodávky výpočetní techniky (tj. stolních počítačů, monitorů, PC 2v1, notebooků, tabletů a CD/DVD mechanik), příslušenství pro počítače a notebooky (tj. myš, klávesnice, brašna) a základní softwarové vybavení (operační systém jako součást dodávané výpočetní techniky)...
Vorherige Bekanntmachung: 3507-2023
Interne Kennung: DNS - Centrální nákup výpočetní techniky
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Jedná se o uveřejnění minitendrů zadaných v období 1.10.2024 - 31.12.2024, tedy minitendry č. 13, 16 a 17 s NP, a 13,14,15,16 a17 bez NP. Předpokládaná hodnota + nabídkové ceny jsou součtem za tyto minitendry Jednotlivé minitendry jsou i veřejně dostpné na profilu zadavatele....
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30213000 Personalcomputer
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dodávky výpočetní techniky S POŽADAVKEM na poskytování náhradního plnění - minitendry 19,21 a 22
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky jsou dodávky výpočetní techniky (tj. stolních počítačů, monitorů, PC 2v1, notebooků, tabletů a CD/DVD mechanik), příslušenství pro počítače a notebooky (tj. myš, klávesnice, brašna) a základní softwarové vybavení (operační systém jako součást dodávané výpočetní techniky) pro Olomoucký kraj a jeho příspěvkové organizace s požadavkem na poskytování náhradního plnění.
Interne Kennung: Kategorie 1 s NP
Los: LOT-0002
Titel: Dodávky výpočetní techniky BEZ POŽADAVKU na poskytování náhradního plnění, minitendry 20 a 21
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky jsou dodávky výpočetní techniky (tj. stolních počítačů, monitorů, PC 2v1, notebooků, tabletů a CD/DVD mechanik), příslušenství pro počítače a notebooky (tj. myš, klávesnice, brašna) a základní softwarové vybavení (operační systém jako součást dodávané výpočetní techniky) pro Olomoucký kraj a jeho příspěvkové organizace bez požadavku na poskytování náhradního plnění.
Interne Kennung: Kategorie 2 bez NP