2. Verfahren
Verfahren
Titel: Budowa dostrzegalni przeciwpożarowej
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane pod nazwą "Budowa dostrzegalni przeciwpożarowej". Zamówienie realizowane jest w ramach projektu pn. „Kompleksowy projekt adaptacji lasów i leśnictwa do zmian klimatu – zapobieganie, przeciwdziałanie oraz ograniczanie skutków zagrożeń związanych z pożarami lasów”. Projekt ten jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego (EFRR) w ramach Programu Fundusze Europejskie na Infrastrukturę, Klimat i Środowisko (FEnIKS).
Interne Kennung: S.270.4.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45220000 Ingenieur- und Hochbauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45112000 Aushub- und Erdbewegungsarbeiten, 45111200 Baureifmachung und Abräumung, 45223000 Bau von Konstruktionen und baulichen Anlagen, 45223800 Montage und Errichtung von Fertigkonstruktionen, 45223500 Stahlbetonkonstruktionen, 45262000 Spezialbauarbeiten, außer Dachbauten, 45262200 Fundamentierungsarbeiten und Brunnenbohrungen, 45300000 Bauinstallationsarbeiten, 45317000 Sonstige Elektroinstallationsarbeiten, 45312310 Blitzschutzarbeiten, 45312311 Installation von Blitzableitern, 45320000 Abdichtungs- und Dämmarbeiten, 45310000 Installation von elektrischen Leitungen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie roboty budowlanej pod nazwą "Budowa dostrzegalni przeciwpożarowej" (teren planowanej inwestycji położony jest na dz. ew. 635/6, identyfikator działki 201005_2.0003.635/6: obręb 0003 Mętna; gm. Mielnik pow. siemiatycki, woj. podlaskie). Szczegółowy zakres robót budowlanych objętych przedmiotem zamówienia określony został w dokumentacji projektowej wraz z specyfikacją techniczną warunków i odbioru robót (STWiOR) oraz przedmiarami stanowiącymi załącznik nr 2 i 3 do SWZ oraz w projektowanych postanowieniach umowy w sprawie zamówienia publicznego stanowiących załącznik nr 11 do specyfikacji warunków zamówienia. Na wykonany przedmiot umowy Wykonawca udzieli nieodpłatnej gwarancji jakości na okres minimum 60 miesięcy licząc od dnia końcowego odbioru robót. Odpowiedzialność z tytułu rękojmi za wady fizyczne wykonawca będzie ponosił przez okres udzielonej gwarancji.Szczegóły dotyczące gwarancji zostały określone we wzorze umowy - załącznik nr 11 do Umowy. Zgodnie z art. 95 PZP - Zamawiający wymaga zatrudnienia przez wykonawcę lub podwykonawcę na podstawie umowy o pracę osób tj. pracowników fizycznych wykonujących następujące kategorie czynności wchodzące w skład przedmiotu zamówienia tj. wykonywanie robót ogólnobudowlanych, instalacyjnych, wykończeniowych, operatorów maszyn i urządzeń jeżeli wykonanie tych czynności polega na wykonywaniu pracy w sposób określony w art. 22 § 1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. - Kodeks pracy (tekst jedn.: Dz. U. z 2025 poz. 277). Wymagania dotyczące zatrudnienia na podstawie umowy o pracę zostały określone we wzorze umowy stanowiącym załącznik nr 11 do SWZ. Pozostałe wymagania dotyczące opisu przedmiotu zamówienia zostały określone w Rozdziale 3 SWZ oraz w załącznikach do SWZ.