2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wykonanie kompletnej dokumentacji projektowej wraz z uzyskaniem wszystkich decyzji administracyjnych niezbędnych do przeprowadzania robót budowlanych realizowanych w Nadleśnictwie Zawadzkie w ramach projektu pn. Kompleksowy projekt adaptacji lasów i leśnictwa do zmian klimatu – mała retencja oraz przeciwdziałanie erozji wodnej na terenach nizinnych – kontynuacja (MRN3).
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie kompletnej dokumentacji projektowej wraz z uzyskaniem wymaganych przepisami prawa budowlanego opinii, uzgodnień i decyzji administracyjnych, oraz pełnieniem nadzoru autorskiego dla następujących zadań: Część I: a.Numer zadania 02-14-1.2-01 – budowa czterech zastawek piętrzących na rowach leśnych o szerokości dna około 1m, wysokość piętrzenia około 0,5m. Lokalizacja: leśnictwo Łaziska, adres leśny: 02-14-3-12-119-b, 02-14-3-12-151-a, 02-14-3-12-164-h, 02-14-3-12-197-a; gmina Jemielnica, działki nr 2122, 2153, 2171. b.Numer zadania 02-14-2.1-01 – przebudowa dwóch przepustów na rowach leśnych, minimalna średnica przepustów 1 m. Lokalizacja: leśnictwo Dębie, adres leśny 02-14-3-09-87-f, 02-14-3-09-89-c; gmina Jemielnica, działki: 2087, 2089. c.Numer zadania 02-14-1.2-02 – budowa dwunastu zastawek piętrzących na rowach leśnych o szerokości dna około 1m, wysokość piętrzenia około 0,5m . Lokalizacja: leśnictwo Dębie, adres leśny 02-14-3-09-19-g, 02-14-3-09-19-j, 02-14-3-09-57-a, 02-14-3-09-57-c, 02-14-3-09-64-a, 02-14-3-09-7-b, 02-14-3-09-8-a, 02-14-3-09-82-b, 02-14-3-09-86-b, 02-14-3-09-9-a, 02-14-3-09-90-c, 02-14-3-09-91-a (zastawki w oddz. 19g, 9a i 8a na obszarze Natura 2000); gmina Jemielnica i Zawadzkie, działki: 1100, 2029, 2055, 2062, 2083, 2090, 2091, 3118, 3119, 3120. Uwagi CMOK do zadania 02-14-1.2-02: Budowa zastawek – Dębie Obiekty w wydz. 02-14-3-09-8-a oraz 02-14-3-09-9-a zlokalizowane są na terenie planowanego rezerwatu przyrody "Dolina Małej Panwi", tworzonego dla ochrony rzeki meandrującej charakteryzującej się dużym zróżnicowaniem hydromorfologicznym. Podczas prac należy zadbać o jak najmniejszą ingerencję w otaczające środowisko - nie składować materiałów budowlanych, nie rozjeżdżać, nie obsiewać budowli czy jej otoczenia po zakończeniu prac komercyjnymi mieszankami traw itp. d.Numer zadania 02-14-2.1-02 – przebudowa dwóch przepustów na rowach leśnych, minimalna średnica przepustów 1 m. Lokalizacja: leśnictwo Krupski Młyn, adres leśny 02-14-3-01-321-b, 02-14-3-01-323-b; gmina Krupski Młyn, działki: 21, 23. e.Numer zadania 02-14-1.2-03 - budowa trzech zastawek piętrzących na rowach leśnych o szerokości dna około 1m, wysokość piętrzenia około 0,5m. Lokalizacja: leśnictwo Krupski Młyn, adres leśny 02-14-3-01-319-a, 02-14-3-01-397-c, 02-14-3-01-445A-b; gmina Krupski Młyn, działki: 1451/3, 19, 97/1. f.Numer zadania 02-14-1.2-04 - budowa dwóch zastawek piętrzących na rowach leśnych o szerokości dna około 1m, wysokość piętrzenia około 0,5m. Lokalizacja: leśnictwo Jaźwin, adres leśny 02-14-3-11-102-h, 02-14-3-11-44-a, 02-14-3-11-45-f; gmina Jemielnica, działki: 2043, 2044, 2104. g.Numer zadania 02-14-1.2-05 – przebudowa dwóch przepustów z piętrzeniem na rowach leśnych, minimalna średnica przepustów 1 m, wysokość piętrzenia około 0,5m. Lokalizacja: leśnictwo Jaźwin, adres leśny 02-14-3-11-104-b, 02-14-3-11-69-b, 02-14-3-11-70-b; gmina Jemielnica, działki: 2069, 2070, 2106. h.Numer zadania 02-14-1.2-06 - budowa zastawki piętrzącej na rowie leśnym o szerokości dna około 1m, wysokość piętrzenia około 0,5m, zakres - odbudowa zastawki na rowie, formowanie skarp, budowa nowego faszynowania, dostosowanie rowu do budowli (rów na odcinku około 500m ma skarpy wysokości 4m). Lokalizacja: leśnictwo Jaźwin, adres leśny 02-14-3-11-134-d, 02-14-3-11-135-f, 02-14-3-11-168-c; gmina Jemielnica, działki: 2137, 2138, 2177. Część II: a.Numer zadania 02-14-1.1-03 – Przebudowa mnicha (wysokość piętrzenia około 1m) na stawie Kasztal (użytek ekologiczny). Mnich zapewnia odpowiedni poziom wody w stawie i warunkuje zachowanie jego funkcji. Obiekt położony na terenie zarządzanym prze Nadleśnictwo Zawadzkie, jednak realizacja wymagałaby wejścia i częściowego zamknięcia ruchu na drodze publicznej Staniszcze Wielkie - Osiek Lokalizacja: leśnictwo Jaźwin, adres leśny 02-14-3-11-136-c; gmina Jemielnica, działka: 2139. Część III: a.Numer Zadania 02-14-1.1-01 –Budowa zbiornika retencyjnego Piotrowina o powierzchni około 0,50ha, głębokości około 1m i pojemności nie mniejszej niż 5000m3, na rowie, wraz z budową: urządzeń piętrząco-upustowych, przelewów awaryjnych, przepustów, drogi serwisowej i placów manewrowych oraz odcinkowym odmuleniem rowów. Zbiornik będzie także służył jako ujęcie wody dla celów ppoż. Lokalizacja: leśnictwo Piotrowina, adres leśny 02-14-3-04-749-h; gmina Dobrodzień, działka: 233 Część IV: a.Numer Zadania 02-14-1.1-02 –Budowa zbiornika retencyjnego Świerkle o powierzchni około 0,50ha, głębokości około 1m i pojemności nie mniejszej niż 5000m3, na rowie, wraz z budową: urządzeń piętrząco-upustowych, przelewów awaryjnych, przepustów, drogi serwisowej i placów manewrowych oraz odcinkowym odmuleniem rowów. Zbiornik będzie także służył jako ujęcie wody dla celów ppoż. Lokalizacja: leśnictwo Świerkle, adres leśny 2-14-3-03-350-b, 02-14-3-03-808-d, 02-14-3-03-808-f, 02-14-3-03-808-g; gmina Dobrodzień i Zawadzkie, działka: 2243, 233. Każde zadanie (numer zadania) w ramach części zamówienia należy traktować indywidualnie i sporządzić dla niego oddzielną, kompletną dokumentację projektową. 2.Przedmiot zamówienia obejmuje m.in.: a)Uzyskanie kompletu wymaganych przepisami projektów, opinii, decyzji i uzgodnień koniecznych do uzyskania ostatecznej i prawomocnej decyzji o pozwoleniu na budowę zgodnie z Ustawą Prawo Budowlane z dnia 7 lipca 1994 r. (Dz. U. 2024 poz. 725) (działając w imieniu Zamawiającego) dla każdego zadania oddzielnie. W celu uzyskania pozwolenia na budowę Wykonawca zobowiązany jest do sporządzenia dokumentacji projektowo-technicznej z załącznikami dla każdego zadania oddzielnie. b)Wykonawca jest zobowiązany do pełnienia funkcji biegłego w postępowaniach o udzielenie zamówienia publicznego na roboty budowlane i udzielanie odpowiedzi na zadane pytania w terminie 2 dni od przekazania pytań do opracowania. c)Pełnienie Nadzoru Autorskiego przez cały okres trwania robót budowlanych.
Interne Kennung: S.270.2.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71322000 Technische Planungsleistungen im Tief- und Hochbau
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen, 71322300 Planungsleistungen für Brücken, 71242000 Entwurf und Gestaltung, Kostenschätzung, 71248000 Projektaufsicht und Dokumentation
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część I
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie kompletnej dokumentacji projektowej (zwanej dalej dokumentacją) wraz z uzyskaniem wymaganych przepisami prawa budowlanego opinii, uzgodnień i decyzji administracyjnych, oraz pełnieniem nadzoru autorskiego dla następujących zadań: Część I: a. Numer zadania 02-14-1.2-01 – budowa czterech zastawek piętrzących na rowach leśnych o szerokości dna około 1m, wysokość piętrzenia około 0,5m. Lokalizacja: leśnictwo Łaziska, adres leśny: 02-14-3-12-119-b, 02-14-3-12-151-a, 02-14-3-12-164-h, 02-14-3-12-197-a; gmina Jemielnica, działki nr 2122, 2153, 2171. b. Numer zadania 02-14-2.1-01 – przebudowa dwóch przepustów na rowach leśnych, minimalna średnica przepustów 1 m. Lokalizacja: leśnictwo Dębie, adres leśny 02-14-3-09-87-f, 02-14-3-09-89-c; gmina Jemielnica, działki: 2087, 2089. c. Numer zadania 02-14-1.2-02 – budowa dwunastu zastawek piętrzących na rowach leśnych o szerokości dna około 1m, wysokość piętrzenia około 0,5m . Lokalizacja: leśnictwo Dębie, adres leśny 02-14-3-09-19-g, 02-14-3-09-19-j, 02-14-3-09-57-a, 02-14-3-09-57-c, 02-14-3-09-64-a, 02-14-3-09-7-b, 02-14-3-09-8-a, 02-14-3-09-82-b, 02-14-3-09-86-b, 02-14-3-09-9-a, 02-14-3-09-90-c, 02-14-3-09-91-a (zastawki w oddz. 19g, 9a i 8a na obszarze Natura 2000); gmina Jemielnica i Zawadzkie, działki: 1100, 2029, 2055, 2062, 2083, 2090, 2091, 3118, 3119, 3120. Uwagi CMOK do zadania 02-14-1.2-02: Budowa zastawek – Dębie Obiekty w wydz. 02-14-3-09-8-a oraz 02-14-3-09-9-a zlokalizowane są na terenie planowanego rezerwatu przyrody "Dolina Małej Panwi", tworzonego dla ochrony rzeki meandrującej charakteryzującej się dużym zróżnicowaniem hydromorfologicznym. Podczas prac należy zadbać o jak najmniejszą ingerencję w otaczające środowisko - nie składować materiałów budowlanych, nie rozjeżdżać, nie obsiewać budowli czy jej otoczenia po zakończeniu prac komercyjnymi mieszankami traw itp. d. Numer zadania 02-14-2.1-02 – przebudowa dwóch przepustów na rowach leśnych, minimalna średnica przepustów 1 m. Lokalizacja: leśnictwo Krupski Młyn, adres leśny 02-14-3-01-321-b, 02-14-3-01-323-b; gmina Krupski Młyn, działki: 21, 23. e. Numer zadania 02-14-1.2-03 - budowa trzech zastawek piętrzących na rowach leśnych o szerokości dna około 1m, wysokość piętrzenia około 0,5m. Lokalizacja: leśnictwo Krupski Młyn, adres leśny 02-14-3-01-319-a, 02-14-3-01-397-c, 02-14-3-01-445A-b; gmina Krupski Młyn, działki: 1451/3, 19, 97/1. f. Numer zadania 02-14-1.2-04 - budowa dwóch zastawek piętrzących na rowach leśnych o szerokości dna około 1m, wysokość piętrzenia około 0,5m. Lokalizacja: leśnictwo Jaźwin, adres leśny 02-14-3-11-102-h, 02-14-3-11-44-a, 02-14-3-11-45-f; gmina Jemielnica, działki: 2043, 2044, 2104. g. Numer zadania 02-14-1.2-05 – przebudowa dwóch przepustów z piętrzeniem na rowach leśnych, minimalna średnica przepustów 1 m, wysokość piętrzenia około 0,5m. Lokalizacja: leśnictwo Jaźwin, adres leśny 02-14-3-11-104-b, 02-14-3-11-69-b, 02-14-3-11-70-b; gmina Jemielnica, działki: 2069, 2070, 2106. h. Numer zadania 02-14-1.2-06 - budowa zastawki piętrzącej na rowie leśnym o szerokości dna około 1m, wysokość piętrzenia około 0,5m, zakres - odbudowa zastawki na rowie, formowanie skarp, budowa nowego faszynowania, dostosowanie rowu do budowli (rów na odcinku około 500m ma skarpy wysokości 4m). Lokalizacja: leśnictwo Jaźwin, adres leśny 02-14-3-11-134-d, 02-14-3-11-135-f, 02-14-3-11-168-c; gmina Jemielnica, działki: 2137, 2138, 2177.
Interne Kennung: Część I
Los: LOT-0002
Titel: Część II
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie kompletnej dokumentacji projektowej (zwanej dalej dokumentacją) wraz z uzyskaniem wymaganych przepisami prawa budowlanego opinii, uzgodnień i decyzji administracyjnych, oraz pełnieniem nadzoru autorskiego dla następujących zadań: Część II: a. Numer zadania 02-14-1.1-03 – Przebudowa mnicha (wysokość piętrzenia około 1m) na stawie Kasztal (użytek ekologiczny). Mnich zapewnia odpowiedni poziom wody w stawie i warunkuje zachowanie jego funkcji. Obiekt położony na terenie zarządzanym prze Nadleśnictwo Zawadzkie, jednak realizacja wymagałaby wejścia i częściowego zamknięcia ruchu na drodze publicznej Staniszcze Wielkie - Osiek Lokalizacja: leśnictwo Jaźwin, adres leśny 02-14-3-11-136-c; gmina Jemielnica, działka: 2139.
Interne Kennung: Część II
Los: LOT-0003
Titel: Część III
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie kompletnej dokumentacji projektowej (zwanej dalej dokumentacją) wraz z uzyskaniem wymaganych przepisami prawa budowlanego opinii, uzgodnień i decyzji administracyjnych, oraz pełnieniem nadzoru autorskiego dla następujących zadań: Część III: a. Numer Zadania 02-14-1.1-01 –Budowa zbiornika retencyjnego Piotrowina o powierzchni około 0,50ha, głębokości około 1m i pojemności nie mniejszej niż 5000m3, na rowie, wraz z budową: urządzeń piętrząco-upustowych, przelewów awaryjnych, przepustów, drogi serwisowej i placów manewrowych oraz odcinkowym odmuleniem rowów. Zbiornik będzie także służył jako ujęcie wody dla celów ppoż. Lokalizacja: leśnictwo Piotrowina, adres leśny 02-14-3-04-749-h; gmina Dobrodzień, działka: 233.
Interne Kennung: Część III
Los: LOT-0004
Titel: Część IV
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie kompletnej dokumentacji projektowej (zwanej dalej dokumentacją) wraz z uzyskaniem wymaganych przepisami prawa budowlanego opinii, uzgodnień i decyzji administracyjnych, oraz pełnieniem nadzoru autorskiego dla następujących zadań: Część IV: a. Numer Zadania 02-14-1.1-02 –Budowa zbiornika retencyjnego Świerkle o powierzchni około 0,50ha, głębokości około 1m i pojemności nie mniejszej niż 5000m3, na rowie, wraz z budową: urządzeń piętrząco-upustowych, przelewów awaryjnych, przepustów, drogi serwisowej i placów manewrowych oraz odcinkowym odmuleniem rowów. Zbiornik będzie także służył jako ujęcie wody dla celów ppoż. Lokalizacja: leśnictwo Świerkle, adres leśny 2-14-3-03-350-b, 02-14-3-03-808-d, 02-14-3-03-808-f, 02-14-3-03-808-g; gmina Dobrodzień i Zawadzkie, działka: 2243, 233.
Interne Kennung: Część IV