2. Verfahren
Verfahren
Titel: Ekonomický informační systém pro Zdravotní ústav se sídlem v Ostravě
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je pořízení a implementace nového komplexního ekonomického informačního systému, který pokrývá oblasti rozpočtových a schvalovacích operací, účetnictví a daní, majetku a zásob, vč. standardního platformního software a dále zajištění provozní podpory systému, jeho maintenance (update, upgrade a SLA atp.) a ad hoc rozvoj informačního systému po celou dobu životního cyklu informačního systému vč. vypracování exitového plánu. Předpokládaná životnost informačního systému činí 10 let, tj. doba, po kterou zadavatel předpokládá informační systém provozovat. Popis předmětu stanoví v podrobnostech zadávací podmínky.
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48812000 Finanzdatensysteme
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: JŘSU/EIS