2. Verfahren
Verfahren
Titel: Online boekingsplatform en services voor externe vergaderlocaties
Beschreibung: TenneT wil een (1) leverancier contracteren die een online boekingsplatform voor TenneT beschikbaar stelt voor het reserveren van externe vergaderlocaties en bijbehorende dienstverlening: • Een marktpartij die reserveringen van externe vergaderlocaties/eventlocaties verzorgt met de eventueel daarbij behorende groep hotelovernachtingen, transport, diners, lunches, ontbijt, en vergadercatering door middel van een online boekingsplatform; • Een maandelijks overzicht met geboekte locaties en gemaakte kosten in een nader te specificeren format; • Accountmanagement waarbij actief wordt gestuurd op het gebruik van TenneT-vergaderlocaties alvorens een externe vergaderlocatie gereserveerd wordt; • Een proactieve houding en communicatie van de leverancier op alle vlakken; • Operationele, tactische en strategische ondersteuning bij het beïnvloeden van vergadergedrag.
Interne Kennung: EU-461
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 55120000 Sitzungs- und Konferenzdienstleistungen von Hotels
Zusätzliche Einstufung (cpv): 55110000 Hotel-Übernachtungen, 55130000 Sonstige Hotel-Dienstleistungen
5. Los
Los: LOT-0000