363667-2025 - Ergebnis
Polen – Beaufsichtigung der Bauarbeiten – Pełnienie funkcji Inwestora zastępczego przy realizacji zadania inwestycyjnego pn.: „Przebudowa budynku Estrady Poznańskiej wraz z dostawą sprzętu i wyposażenia” II postępowanie
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelPełnienie funkcji Inwestora zastępczego przy realizacji zadania inwestycyjnego pn.: „Przebudowa budynku Estrady Poznańskiej wraz z dostawą sprzętu i wyposażenia” II postępowanie
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest świadczenie usług obejmujących pełnienie obowiązków inwestora zastępczego podczas prowadzenia przedsięwzięcia inwestycyjnego pn.: „Przebudowa budynku Estrady Poznańskiej wraz z dostawą sprzętu i wyposażenia” (dalej jako: „Zadanie” lub „Inwestycja”), zgodnie z dokumentacją projektową, Specyfikacjami technicznymi wykonania i odbioru robót budowlanych, SWZ oraz umową zawartą przez Zamawiającego z Wykonawcą robót budowlanych, umowami z instytucjami dofinansowującymi Zadanie i zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa, tj. kompleksowa obsługa prawna, finansowa i techniczna Zadania oraz współpraca przy realizacji umowy o dofinansowanie Zadania.
Vorherige Bekanntmachung189426-2025
Interne KennungEP.ZP/271-1/25
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtja
Begründung des beschleunigten VerfahrensPilna potrzeba udzielenia zamówienia spowodowana unieważnieniem pierwszego postępowania na skutek braku ofert mieszczących się w kwocie przeznaczonej na realizację zamówienia. Zamawiający przewidział, że przeprowadzenie zamówienia na wybór inwestora zastępczego będzie poprzedzało wybór generalnego wykonawcy robót budowalnych. Jednym z zadań inwestora zastępczego jest pomoc w wyborze generalnego wykonawcy robót budowalnych. Zgodnie z harmonogramem inwestycji wyboru generalnego wykonawcy Zamawiający planuje dokonać do końca czerwca 2025 roku, dlatego Zamawiający podjął decyzję o skróceniu terminu składania ofert w postępowaniu, aby inwestor zastępczy mógł zostać wybrany odpowiednio wcześniej. Skrócenie terminu wynika także z harmonogramów realizacji inwestycji zatwierdzanych przez instytucję finansującą projekt.
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71247000 Beaufsichtigung der Bauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71520000 Bauaufsicht, 71540000 Bauverwaltungsleistungen, 71310000 Technische Beratung und Konstruktionsberatung, 71541000 Projektmanagement im Bauwesen
5. Los
LosLOT-0001