See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Přístavba MZŠ Lanžhot – nábytek, Přístavba MZŠ Lanžhot – IT vybavení – osobní počítače, Přístavba MZŠ Lanžhot – IT vybavení – interaktivní tabule
Beschreibung: Rozsah a obsah předmětu veřejné zakázky: Tato veřejná zakázka je rozdělena do tří dílčích částí: 1. Část: Přístavba MZŠ Lanžhot – nábytek 2. Část: Přístavba MZŠ Lanžhot – IT vybavení – osobní počítače 3. Část: Přístavba MZŠ Lanžhot – IT vybavení – interaktivní tabule Účastník zadávacího řízení může podat nabídku na jednu, dvě, nebo na všechny dílčí částí veřejné zakázky. Každá z částí bude hodnocena odděleně.
Interne Kennung: 1
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39162100 Lehrmittel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 1. část: Přístavba MZŠ Lanžhot – nábytek
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky jsou dodávky spočívající v dodání interiéru a vybavení prostor přístavby ZŠ Lanžhot, a to včetně dopravy do místa plnění, jeho rozmístění, instalace, sestavení, montáže a závěrečného úklidu místa plnění. Dodané interiérové vybavení musí být vybraným dodavatelem dodáno jako zcela nové, v 1. jakosti provedení, plně funkční, kompletní a musí splňovat veškeré podmínky stanovené platnými právními předpisy, technickými normami a zadávacími podmínkami, tzn. zejména touto zadávací dokumentací, jejími přílohami a smluvní dokumentací. Dodané interiérové vybavení musí splňovat veškeré technické parametry, které jsou stanoveny Zadavatelem jako minimální, aby bylo umožněno jeho plné využití. Podrobně je předmět veřejné zakázky popsán v technické specifikaci a obchodních podmínkách (návrhu smlouvy). Zadavatel upozorňuje, že v rámci technické specifikace se nejedná o výrobní výkresy. Před výrobou je nutné provést zaměření na místě realizace. Vybraný dodavatel bere na vědomí, že dodávka bude realizována v koordinaci se současně probíhající druhou a třetí částí veřejné zakázky „2. část: Přístavba MZŠ Lanžhot – IT vybavení – osobní počítače“ a „3. část: Přístavba MZŠ Lanžhot – IT vybavení – interaktivní tabule“. Předmět zakázky bude plněn na základě uzavřené kupní smlouvy, přičemž dodávkou se rozumí úplné a bezvadné provedení všech dodávek potřebných materiálů, strojů a zařízení nezbytných pro řádné dokončení zakázky, dále provedení všech činností souvisejících s dodávkou a montážních prací, jejichž provedení je pro řádné dokončení zakázky, provedených dle technické specifikace, která tvoří Část III Technické podmínky těchto ZP. Předmět veřejné zakázky bude dodavatelem realizován v souladu s obecně závaznými právními předpisy.
Interne Kennung: 1. část: Přístavba MZŠ Lanžhot - nábytek
Haupteinstufung (cpv): 39150000 Diverse Möbel und Einrichtungen
Los: LOT-0003
Titel: 3. část: Přístavba MZŠ Lanžhot - IT vybavení - interaktivní tabule
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky jsou dodávky spočívající v dodání IT vybavení pro přístavbu ZŠ Lanžhot v podobě interaktivních tabulí a mobilních stojanů s televizí, a to včetně dopravy do místa plnění, jejich rozmístění, instalace, sestavení, montáže a závěrečného úklidu místa plnění. Dodané IT vybavení musí být vybraným dodavatelem dodáno jako zcela nové, v 1. jakosti provedení, plně funkční, kompletní a musí splňovat veškeré podmínky stanovené platnými právními předpisy, technickými normami a zadávacími podmínkami, tzn. zejména touto zadávací dokumentací, jejími přílohami a smluvní dokumentací. Dodané interiérové vybavení musí splňovat veškeré technické parametry, které jsou stanoveny Zadavatelem jako minimální, aby bylo umožněno jeho plné využití. Podrobně je předmět veřejné zakázky popsán v technické specifikaci a obchodních podmínkách (návrhu smlouvy). Vybraný dodavatel bere na vědomí, že dodávka bude realizována v koordinaci se současně probíhající první částí veřejné zakázky „1. část: Přístavba MZŠ Lanžhot – nábytek“ a „2. část: Přístavba MZŠ Lanžhot – IT vybavení – osobní počítače. Předmět zakázky bude plněn na základě uzavřené kupní smlouvy, přičemž dodávkou se rozumí úplné a bezvadné provedení všech dodávek potřebných materiálů, strojů a zařízení nezbytných pro řádné dokončení zakázky, dále provedení všech činností souvisejících s dodávkou a montážních prací, jejichž provedení je pro řádné dokončení zakázky, provedených dle technické specifikace, která tvoří Část III Technické podmínky těchto ZP. Předmět veřejné zakázky bude dodavatelem realizován v souladu s obecně závaznými právními předpisy.
Interne Kennung: 3. část: Přístavba MZŠ Lanžhot - IT vybavení - interaktivní tabule
Haupteinstufung (cpv): 30195200 Elektronische Copyboards oder Zubehör
Los: LOT-0002
Titel: 2. část: Přístavba MZŠ Lanžhot - IT vybavení - osobní počítače
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky jsou dodávky spočívající v dodání IT vybavení pro přístavbu ZŠ Lanžhot, v podobě 27 kusů notebooků, počítačové sestavy a monitoru vč. softwaru - zadavatel požaduje uvedený operační systém v technické specifikaci z důvodu kompatibility se stávajícím výukovým softwarem, centrální správou uživatelských účtů a licenčním režimem pro vzdělávací instituce), a to včetně dopravy do místa plnění, jejich rozmístění, instalace, sestavení, montáže a závěrečného úklidu místa plnění. Dodané IT vybavení musí být vybraným dodavatelem dodáno jako zcela nové, v 1. jakosti provedení, plně funkční, kompletní a musí splňovat veškeré podmínky stanovené platnými právními předpisy, technickými normami a zadávacími podmínkami, tzn. zejména touto zadávací dokumentací, jejími přílohami a smluvní dokumentací. Dodané interiérové vybavení musí splňovat veškeré technické parametry, které jsou stanoveny Zadavatelem jako minimální, aby bylo umožněno jeho plné využití. Podrobně je předmět veřejné zakázky popsán v technické specifikaci a obchodních podmínkách (návrhu smlouvy). Další požadavky na předmět plnění • Zhotovitel je povinen ke komponentům osobního počítače, konktrétně notebooky a PC01 Tower prokázat a doložit v předkládané nabídce: o Passmark CPU – dodavatel doloží přílohou výpis databáze (např. Kopii obrazovky) hodnot passmark.com v rozmezí od data zveřejnění zadávací dokumentace po datum podání nabídky. Výpis z databáze (kopie obrazovky) bude součástí předložené nabídky. o Nařízení RoHS - Nařízení Komise EU č. 617/2013 ze dne 26. června 2013, kterým se provádí směrnice Evropského parlamentu a Rady 2009/2009/125/ES, soulad s direktivou RoHS (Restriction of Use of Certain Hazardous Substances), certifikát EPEAT (Electronic Product Environmental Assessment Tool) Prohlášení o shodě RoHS bude součástí předložené nabídky. Vybraný dodavatel bere na vědomí, že dodávka bude realizována v koordinaci se současně probíhající první a třetí částí veřejné zakázky „1. část: Přístavba MZŠ Lanžhot – nábytek“ a „3. část: Přístavba MZŠ Lanžhot – IT vybavení – interaktivní tabule“. Předmět zakázky bude plněn na základě uzavřené kupní smlouvy, přičemž dodávkou se rozumí úplné a bezvadné provedení všech dodávek potřebných materiálů, strojů a zařízení nezbytných pro řádné dokončení zakázky, dále provedení všech činností souvisejících s dodávkou a montážních prací, jejichž provedení je pro řádné dokončení zakázky, provedených dle technické specifikace, která tvoří Část III Technické podmínky těchto ZP. Předmět veřejné zakázky bude dodavatelem realizován v souladu s obecně závaznými právními předpisy.
Interne Kennung: 2. část: Přístavba MZŠ Lanžhot - IT vybavení - osobní počítače