2. Verfahren
Verfahren
Titel: Hoofdonderzoek onderzoeks- en verbetercultuurtrajecten in Ontwikkelkracht
Beschreibung: Voor deze aanbesteding kunnen Inschrijvers een Inschrijving indienen voor het uitvoeren van hHoofdonderzoek onderzoeks- en verbetercultuurtrajecten in Ontwikkelkracht. NWO zoekt 1 partij die de opdracht het best kan uitvoeren. Meer informatie is te vinden in het beschrijvend document en bijlagen behorende bij deze aanbesteding.
Interne Kennung: 2024104
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 73000000 Forschungs- und Entwicklungsdienste und zugehörige Beratung
5. Los
Los: LOT-0000
2. Procedure
Procedure
Interne identificatiecode: 2024104
Type procedure: Openbaar
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 73000000 Onderzoek en ontwikkeling, en aanverwante adviezen
5. Perceel
Perceel: LOT-0000